ארז וקורין מנציחים את אלון בקל
מתנהגים בהתאם. קורין וארז | צילום: mako

ב-1.1.16 נרצח אלון בקל בפיגוע בפאב "הסימטא" ברחוב דיזינגוף בתל אביב. מאז הירצחו, נאמר לא מעט על דמותו הערכית והראויה להערצה של אלון, המהווה סמל לנתינה, ציונות ושמחת חיים. לקראת חג הפסח החליטו בני משפחתו וחבריו לצאת במבצע "כולנו אלון- ממשיכים את דרכו" שמטרתו להנציח את אישיותו יוצאת הדופן ולהמשיך את רוח התנדבותו.

במסגרת המבצע נמכרים 4 סוגי צמידים שונים במחיר של 10 ₪ לצמיד, הנושאים את דמותו של אלון לצד ציטוטיו המייצגים את דרכו ואישיותו: שמחת החיים, אהבת המולדת, השאיפה למצוינות והרצון התמידי לתרום לאחר ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

ההכנסות ממכירת הצמידים ישמשו לרכישת מזון לאלפי משפחות לחג הפסח בעזרת ארגון "לתת", בו התנדב אלון בארבע השנים האחרונות. כל ארגז מזון שיירכש הודות למבצע יישא את דמותו של אלון ומכתב שיפיץ את כוונותיו הטובות.

מאז שהחל המבצע הוא סחף את הרשתות החברתיות באלפי תמונות של הצמידים עליהם מתנוססים הערכים שהובילו את דרכו של אלון. תמונות רבות של פוליטיקאים וסלבריטאים שונים הנושאים בגאווה את צמידי הזיכרון הועלו לרשתות, ביניהם גם תמונותיהם של מנחי "האח הגדול" - ארז טל וקורין גדעון, חלק ממודחי העונה ה-7 ואף תמונותיהם של ראש הממשלה ביבי נתניהו ונשיא המדינה רובי ריבלין.

הצמידים נמכרים בעשרות נקודות מכירה ברחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, המאוישות על ידי מאות מתנדבים הלוקחים חלק בפרויקט המיוחד וכן באתר מכירה באינטרנט.   

>>רוצים לקחת חלק במבצע "כולנו אלון" ולרכוש צמיד? היכנסו

שי חי מנציח את אלון בקל
כמצופה מסמוראי. שי חי | צילום: mako
_OBJ

רמון ואני שמחים להצטרף למבצע הזה ולתרום למען משפחות נזקקות בחג הפסח. הצטרפו אליי ותרמו גם אתם! Www.alonbakal.co.il #כולנו_אלון

A photo posted by Tania (Tani) Gerber (@tania__gerber) on

שמחה להצטרף למבצע הזה ולתרום למען משפחות נזקקות בחג הפסח! הצטרפו אליי ותרמו גם אתם! Www.alonbakal.co.il #כולנו_אלון

A photo posted by arbelkynan (@arbelkynan) on

@shiransendel :ביום האחרון של גאליס אנחנו נותנים. @tombaum #כולנואלון #לתת @gailsofficial

A photo posted by Shiransendel page || Love you♡ (@shiransendel3004) on

הצמיד שעל ידי נועד להזכיר את אלון בקל ז"ל #כולנואלון

A photo posted by Yael German (@yaelgerman) on