כבר 9 עונות שהאח הגדול מקשט לנו את המסך בגברברים יפים, נכונים ורווקים. חלקם עשו הכל כדי להוכיח לעולם שהם לא רק פרצוף יפה ואחרים הצליחו להפוך את הקוביות בבטן להצלחה מסחררת בביצה המקומית. רגע לפני שנדע מי החתיך התורן שיכבוש את לבבות האומה בעונה החדשה (בקרוב בקשת, ערוץ 2), אספנו את רשימת הרווקים הלוהטים של בית האח הגדול מראשית ימיו. אז מי התמסד מאז, מי עדיין רווק ואיך צבר גדיש נראה כמעט עשור אחרי? הרשימה המלאה:

חביב הפרידמנים: צבר גדיש

הוא פרץ לחיינו בעונה הראשונה בשנת 2008, המיס את ליבן של נשות ישראל ואפילו הפיל ברשתו את זוכת העונה שפרה קורנפלד. מאז השניים הספיקו להיפרד, לשכוח מיוסי בובליל ולהתחתן עם פרטנרים שונים. כיום צבר מקדיש את רוב זמנו לעסק שהקים בתחום הנדל"ן והוא עדיין לוהט כמו תמיד.

צבר גדיש (וידאו WMV: האח הגדול 24/7)
צבר גדיש , משתתף בהאח הגדול | וידאו WMV: האח הגדול 24/7

המלצר שמכר את הטוסטוס שלו: אלירז שדה

מי שהיום נמצא בזוגיות צמודה עם מלכת היופי בדימוס - אילנית לוי, החל את דרכו הטלוויזינית דווקא כרווק תל אביבי טיפוסי חלקית. הזוכה הגדול של העונה השנייה של "האח הגדול" הביא למסך משהו אחר, ישראלי ולא מתנצל והוכיח שעם כריזמה וחיוך כובש גם מלצר יכול להפוך למיליונר.

וילון אנשים (צילום: אורטל דהן)
ממלצר למיליונר | צילום: אורטל דהן

יש פה הכל מהכל!!! �� ב�� ו���� וה☀️ דווקא סבבה לגמרי ומאמי עשתה לי�� בתמונה אז בכלל ��ו��

A photo posted by elirazsade (@elirazsade) on


לאב בוי: עתי שולברג

ה-חתיך של העונה השלישית ייזכר לנצח כמי שביתק את קרום הבתולים של התכנית בארץ והפך אותה לעסיסית וסקסית כמו אחיותה מעבר לים. עתי שאף אחת לא יכולה לעמוד בפני העיניים הטובות והמראה התמים שלו, נענה לחיזוריה של ליהיא גרינר (שכזכור היתה אז מאורסת לגבר אחר), ולמעשה הפך ליזיז הראשון של הריאליטי הישראלי. ישר כוח! למקרה שפספסתם, היום הוא נשוי באושר למוזיקאית איגי וקסמן.

ליהיא ועתי ברגע אינטימי (תמונת AVI: האח הגדול 24/7)
הכניס אקשן לבית | תמונת AVI: האח הגדול 24/7
איגי וקסמן ועתי שולברג (צילום: אמיר מאירי)
לא רווק אבל עדיין יפה | צילום: אמיר מאירי

גרין אייז: עמיר גולדברג

דייר לוהט נוסף שנכנס אל הבית כרווק ופיתח זוגיות (רבת משברים) לעיני המצלמות הוא עמיר גולדברג. הבליין התל אביבי עם העיניים המהפנטות הצליח להצרב בתודעה הציבורית מאז ימי העונה השלישית ועד עצם היום הזה.

עמיר וסיון מוצאים זמן לרומנטיקה (תמונת AVI: האח הגדול 24/7)
נכנס רווק והסתבך | תמונת AVI: האח הגדול 24/7

And the thing is, I want to see that look in your eye again cause our fortunes are changing. You jumped out of your seat, you threw yours arms around me & the way that your eyes sparkled when you smiled.

A photo posted by Amir Goldberg (@amirgoldberg) on


רק אתה והגלשן שלך: דור דמרי

הגולש השזוף והחטוב נכנס גם הוא לסטטיסטיקת החתיכים שנכנסו אל הבית כרווקים ויצאו ממנו בזוגיות. דמרי הצליח לכבוש את ליבה של הטופ מודל - אור דניאל והיא נשבתה בקסמו וברוח נעוריו. הזוגיות בין השניים אמנם לא החזיקה מעמד במבחן הזמן והמציאות, אבל לפחות זכינו לראות שהוא לא רק רווק נחשק הוא גם בן זוג מדהים ורומנטי.

 

 דור דמרי  (צילום:  מיכאל טופיול)
כשהגלים מתחזקים החתיכים מתגלים | צילום: מיכאל טופיול

דור דמרי ואור דניאל (צילום: שי יחזקאל)
לא החזיקו מעמד מחוץ לבית האח. אור ודור | צילום: שי יחזקאל

 ערכים לפני שרירים: אלדד גל-עד

הדייר הלוהט של העונה השישית אמנם נכנס על תקן הרווק הקשוח שנכנס לבית כדי להעביר את האג'נדה הימנית שלו. אבל אז איפשהו בין הסיפורים על החוויה הטראומטית שלו מפינוי גוש קטיף, למריבות עם אורטל בן דיין, הוא הספיק לפתח זוגיות עם קארין זלאיט (שלא שרדה בחוץ), להפוך לטבעוני ולגלות את הצד הרגיש שלו.

אלדד מתמתח (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
דרך ארץ קדמה לרייטינג | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
אלדד גל עד (צילום: מיכאל טופיול)
עדיין רווק. אלדד גל עד | צילום: מיכאל טופיול

מרווק לחתן: אליאב אוזן

בזמן שאלדד גל-עד היה עסוק בשינוי הרגלי התזונה, מי שגרף את תואר זכר האלפא של העונה ה-6 היה ללא ספק אליאב אוזן. המקעקע המסוקס נכס אל הבית על תקן הרווק שמפחד מזוגיות ומצא את עצמו לא רק בזוגיות אחת אלא בשתיים. לשמחתנו מאז זרמו לא מעט מים בשכשוכית ולימים הוא הפך מהרווק הנצחי של "האח הגדול" לגבר הראשון שיצא מהתכנית עם כלה מהמממת (דנית גינברג). פייר, אנחנו מעדיפים אותו ממוסד.

אליאב דנית ונופר מעשנים בחצר (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
משלוש יוצא אחד | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
אליאב אוזן חוגג רווקות
איך אפשר שלא להתאהב?

 אקס פקטור: דודי מליץ

הזוכה של עונת ה-VIP הראשונה היה לא רק רווק מבוקש וחתיך הורס, אלא גם האקס המיתולוגי של מאיה בוסקילה. אחרי שהוא הבהיר לחברה לשעבר וגם לצופים שאין לו שום עניין או צורך להתעמת איתה בתכנית, הוא המיס את ליבן של נשות ישראל וגרם למדינה שלמה להצביע לו כל הדרך עד לזכייה במקום הראשון. 

it's awkward, i know... but i had to try it.. Good morning ��

A photo posted by דודי מליץ (@dudi_malits) on

להביא לאמא: עמרי בן נתן

בוגר העונה האחרונה של "האח הגדול" הוא גם יפה, גם אופה, גם גולש וגם עורך דין. לא סתם כל הבחורות בבית נשאו את עיניהן אליו כבר מהרגע הראשון. אבל למרות שבתחילת העונה הוא ניסה לטפח תדמית קשוחה של רווק תל אביבי חסר רגשות, הכל התהפך כשהלב שלו נקשר בזה של קסניה. והם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

עמרי מתעמל  (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
שובר החומה והלבבות. עמרי בן נתן | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
עמרי וקסניה לבד בשיכשוכית (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
לוהטטטטט | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
עמרי וקסניה במבט מאוהב (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
לא זקוקים למצלמות כדי להישאר יחד. עמרי וקסניה | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

>>בחנו את עצמכם: האם הייתם מתקבלים לאח הגדול?

"האח הגדול": בקרוב העונה החדשה, "קשת", ערוץ 2