בית בישראל אמנם הפך בשנים לחלום בלתי ניתן להשגה, אבל זאת כבר לא תהיה בעיה של זוכת האח הגדול שי מיקה יפרח, שגרפה את הפרס הגדול של העונה - דירה חדשה בחסות חברת "אלמוג". אחרי לבטים קשים בין מודיעין לבאר יעקב, שי החליטה בסוף ללכת על באר יעקב שם תחכה לה דירת ארבעה חדרים בפרויקט היוקרה בעיצובו של אילן פיבקו. הדירה היא חלק מפרויקט סטטוס אלמוג הכולל שני מגדלי יוקרה בני עשרים קומות והיא צפויה להיות מוכנה לאכלוס כבר בשנה הבאה. אם יש לכם במקרה 1.4 מליון שקלים פנויים, תוכלו להפוך לשכנים של משפחת יפרח. 

הפרס הגדול של שי מיקה  (צילום: אלירן אביטל)
מה לא עושים למען המשפחה | צילום: אלירן אביטל
הפרס הגדול של שי מיקה  (צילום: אלירן אביטל)
הגשימה את החלום של כל צעירי ישראל | צילום: אלירן אביטל

למי שהספיק לשכוח, במהלך העונה שי סיפרה על המצב הכלכלי הקשה של משפחתה, אליו הם נקלעו בעקבות מותו של אב המשפחה, ומי שהיה המפרנס העיקרי של הבית. עוד במעמד הזכייה בערב הגמר בגדול הצהירה שי כי היא מתכוונת להעניק את הבית לאמא שלה כדי שהמשפחה תוכל לצאת לדרך חדשה ואופטימית. ליווינו אותם במסע אל העבר הדירה חדשה כדי להביט מקרוב בחומר ממנו עשויים חלומות. "בשביל המשפחה שלי זאת סגירת מעגל מטורפת בשנה כזאת" אמרה שי בגרון חנוק מדמעות והוסיפה: "מה שאבא שלי לא הצליח לעשות מכאן, הוא עושה משמה יד ביד".

חולמים להיות הזוכים הבאים של "האח הגדול"? הרשמו לאודישנים של העונה ה-8 

כיום המשפחה עוד מתגוררת בעיר קצרין שברמת הגולן, אבל הזכייה עומדת לשנות את חייהם מן הקצה אל הקצה. "אפשר להתחיל דרך חדשה ולהיות מאושרות" אמרה שי כשהיא מתייחסת להזדמנות הבלתי נתפסת שנפתחה בפניהם והוסיפה: "לא נשנה לאן נתרחק, קצרין זה הבית וזה תמיד יישאר הבית".

צילום וידאו: איתי רודן | עריכת וידאו: מיכל בן ארי