לא מעט עליות ומורדות חוו שי חי, תניה גרבר ואיציק כרסנטי מאז שנכנסו אל בית האח הגדול, אבל אנחנו חייבים להודות שלזה אפילו אנחנו לא ציפינו. אחרי שרק אתמול דווח במאקו סלבס כי שי חי מאיים לצאת מהבית בשל קשיי התמודדות עם המצב החברתי אליו נקלע, הבוקר יצאה הודעה רשמית על פיה התנהגותו של שי חי הובילה אותו לסיים את שהותו בבית הנצפה ביותר במדינה.

במהלך ויכוח סוער שפרץ בין דיירי הבית, שי חי השחית מיצב אמנות שהכינה אור ויצר מהומה גדולה. בעקבות התקרית שי חי נכנס לחדר האח הגדול וביקש לצאת מהבית. כזכור, שי חי קיבל בעבר הערת משמעת לכן היה מתבקש לסיים את שהותו בבית בכל אופן. כצפוי, ארוסתו תניה גרבר שנכנסה אל הבית לפני כחודשיים בחרה לעמוד לצידו גם הפעם וביקשה לצאת מרצונה מהבית. מאוחר יותר נכנס איציק כרסנטי לחדר האח שם ביקש לארוז את דבריו ולחזור אל משפחתו.

שי חי, תניה ואיציק בסלון (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
בימים יפים יותר | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
שי חי ותניה הצעת נישואים (צילום: האח הגדול 7\קשת)
עכשיו יהיה להם זמן לתכנן את החתונה | צילום: האח הגדול 7\קשת
איציק מנקה את עצמו (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
תודה על הרגעים היפים | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת


השלושה אמנם בחרו לעזוב את הבית יחד, אך כזכור לכל אחד ואחת מהם היה זמן שהות שונה בבית. שי חי נכנס אל הבית עם הפתיחה הרשמית של העונה ובמשך חודש ימים חווה לדבריו משבר חברתי קשה. בת זוגו ומי שלימים הפכה בבית לארוסתו הטרייה, נכנסה אל הבית במטרה לשפר את מעמדו ולהרים את מצב רוחו הירוד. אחרי תקופה יפה במהלכה חוו גם לא מעט רגעי אושר וצחוק, בימים האחרונים הרגיש הזוג כי השהות בבית מעיקה על מצבם ורק אתמול הם התחבטו מול המצלמות על האופציה של לעזוב את הבית מרצון.

איציק, או קרלוס כפי שכינו אותו דיירי הבית, הצטרף לתכנית לפני קצת יותר מחודש והפך במהרה לדמות בולטת במיוחד. כבר עם כניסתו אל הבית החיבור בינו לבין שי חי ותניה היה ברור והיחסים בין השלושה רק הלכו והתחזקו מיום ליום, מה שעשוי היה להשפיע על החלטתו לצאת מהבית בעקבות עזיבתם.   

תניה ושי חי מתאחדים (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אולי לא תזיק להם קצת פרטיות | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
תניה ושי חי מתנשקים בחדר ארונות  (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
פייר, אנחנו כבר מתגעגעים | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת
איציק מטפל לעצמו בשיער (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
התסרוקות בבית לא יהיו אותו הדבר בלעדייך | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

"האח הגדול": רביעי ושבת ב-21:00


לשידור החי - האח הגדול