ימים דרמטיים עוברים על בית האח הגדול: משימה סודית שמרתיחה את הבית כמו קינואה עם עדשים, סכסוכים פוליטיים, דיירים בדיכאון ואם זה לא מספיק – אורטל גושן עזבה את הבית בטרם עת. אבל עם כל הכבוד לדרמות בתוך הבית, לא לשם כך התכנסנו. מדי שבוע אני אסקור את הפריטים הבולטים שלבשו דיירי הבית, אחלק ציונים למצטיינים ואנזוף במתקשים.

מיד אחרי שפשטו את שמלות הנשף והבלייזרים של ערב הכניסה, הדיירים החדשים החליפו לטרנינגים ובגדים נוחים יותר. אבל גם בין הפיג'מות והחלוקים היה ניתו לזהות כמה יציאות מוצלחות יותר ופחות – וגם הפתעה אחת מעניינת במיוחד.

ציונים לשבח

דנית: חצאית מקסי וגופיית בטן תואמת

אחרי שנכנסה לבית בשמלה משעממת למדי, דנית הפגינה מודעות עצמית והודתה שהיא נראית "כמו שרית חדד" באוזני אחי. ואכן, בהזדמנות הראשונה שמצאה היא הוכיחה לנו שיש לה סטייל צעיר ועדכני: במשימת הרושם הראשוני היא בחרה בתלבושת מדויקת בצבע ניוד של קרופ-טופ וחצאית מקסי סטייל קים קרדשיאן – מינוס הקימורים השופעים ופלוס שיזוף בגוון הנכון. לא יודעת מה איתכם, אבל אצלי היא לגמרי תיקנה את הרושם הראשוני מערב הכניסה.

דיירי האח הגדול במשימת הרושם הראשוני (צילום: mako)
דנית גרינברג. תלבושת מדוייקת | צילום: mako

אב"ד: שמלת סרפן צבעונית

כצפוי, אורטל בן דיין נכנסה לבית עם מזוודה מלאה פריטי וינטג' צבעוניים וייחודיים ואג'נדה צבעונית לא פחות. משעשע לראות אותה מנהלת ויכוחים ברומו של עולם עם אלדד, לבושה בשמלות מקסי בגוונים אתניים מרהיבים, שקצת מושכים את תשומת הלב ממה שיש לה לומר. אחרי הגלבייה הצבעונית שלבשה לכניסה, היא הלכה על לוק נשי ומחמיא בשמלת רטרו בגווני סגול, כחול ואדום שהשתלבה מצוין עם פינת העישון בחצר.

אורטל בן דיין בבית האח הגדול (צילום: mako)
אורטל בן דיין. לוק נשי ומחמיא בשמלת רטרו | צילום: mako
הדיירים בחצר (צילום: mako)
לוק שהשתלב מצוין עם פינת העישון בחצר | צילום: mako

אלדד: גלבייה לבנה

לא, זה לא אלעד הנסיך שמפזז לו ברחבי החצר בצעדי טאי צ'י ומחבק עצים, אלא דווקא המתנחל ההיפסטר והמזוקן אלדד, שנראה לובש גלבייה לבנה מפתיעה ביותר במהלך הריב הקולני בין יאיר וטל בשישי. אין מה לומר – מגיע לו "שאפו" על האומץ והנכונות לקחת סיכונים אופנתיים. אותי רק מעניין – מה הוא לובש מתחת לשמלה הזו?

אלדד גל-עד לובש גלבייה (צילום: mako)
אלדד גל-עד. מה הוא לובש מתחת לשמלה הזו? | צילום: mako

טעון שיפור

קארין: שמלה לבנה עם שרוכים

אני חושבת שעליתי על הבעיה שלי עם הסטייל של קארין – ממש כמו בלוק הכניסה שלה, היא לא מצליחה לבחור אלמנט אחד ולדבוק בו. קחו למשל את השמלה הלבנה שלבשה בארוחת שישי הראשונה בבית. מה לא היה שם? קרושה, תחרה, טבעות מתכת, שרוכים ועוד היד נטויה. אפילו האקססוריז והשיער לא הצילו את התלבושת שלה הפעם.

קארין זלאיט בשמלה לבנה (צילום: mako)
קארין זלאיט בשמלה לבנה. טעון שיפור | צילום: mako

מילה מאחותך: הולכת על מראה דרמטי? אזני אותו עם אביזרים קוליים במראה קז'ואלי יותר, עם טיפ-טיפה צבע שיהפוך את הלוק שלך ממיושן למעניין.

נעל ותיק של סטיב מאדן (צילום: צילום יחצ STEVE MADDEN)
מילה מאחותך: אזני את המראה עם אביזרים קוליים | צילום: צילום יחצ STEVE MADDEN
 

רוצים עוד טיפים על אופנה, סטייל ומה שביניהם? כנסו לעמוד הפייסבוק של Steve madden