זהו, זה נגמר. 109 ימים של טרנדים, פריטים מהממים יותר ופחות וכמובן המון המון נעליים הגיעו לסיומם בערב מרגש ומלא הפתעות. האמת היא שביני לבין עצמי כבר חזיתי שטל תצא כמנצחת, בדיוק כפי שחזיתי בטור הקודם שלי מה היא תלבש כשתצא מהבית.

אז הזוכה של העונה – שהיתה, ללא ספק, סוג של סוס שחור שהצליח לעקוף את כולם בסיבוב ולהפתיע בקו הגמר – שמרה על האג'נדה עד הרגע האחרון, ובמקום לבחור בשמלת נשף או בלוק בועט כמו זה שלבשה בכניסה לבית, היא העדיפה ללבוש שוב את שמלת המקסי השחורה עם הרצועות בגב והכיתוב "בשר זה רצח מקדימה". שמלה שידעה יותר מדי כביסות לאורך העונה, אבל רק בגלל שטל בעצמה לא האמינה שתשרוד הדחה אחרי הדחה.

המנצחת הגדולה (צילום: רועי ברקוביץ)
סוג של סוס שחור שהצליח לעקוף את כולם בסיבוב | צילום: רועי ברקוביץ

מילה מאחותך: קודם כל, מברוק. שנית, מקווה שלמרות שזו לא אחת החיות שבחרת במשימת החמישייה, תאמצי באהבה את סנדלי הנחש (לא לדאוג, זה לא עור) המוזהבות והקוליות שקיבלת מ"סטיב מאדן" במהלך העונה. ושלישית - אם הדבקות במטרה הפכה לא מעט קרניבורים לצמחונים וטבעונים, לא מן הנמנע שנתחיל לראות יותר "שמלות אג'נדה" ברחוב אחרי הגמר הזה. מי יודע, אולי התחלת טרנד חדש?

נעליים סטיב מאדן (צילום: יח"צ STEVE MADDEN​)
מילה מאחותך: אמצי באהבה את סנדלי הנחש | צילום: יח"צ STEVE MADDEN​

טל לא היתה הפיינליסטית היחידה שבחרה למחזר תלבושת לגמר הגדול, אבל בעוד שהסיבות שלה ברורות לכולנו - נראה שעבור אלדד, דנית ונופר היתה זו בעיקר בחירה סמלית. זה הזמן לפנות לחמישיית הגמר של "האח הגדול" עונה שביעית – דיר באלקום אם אתם מתכוונים לצאת בתלבושת הכניסה שלכם! שרדנו איתכם שלושה וחצי חודשים, מגיע לנו יותר.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
לא ראינו את הלוק הזה כבר פעם? | צילום: נופר יורן

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
ממחוזרת אך עדיין זוהרת | צילום: נופר יורן

אך בעוד שעל האאוטפיטים של אלדד ונופר אין מה להכביר מילים – את שני הלוקים אהבתי עוד כשנכנסו לבית, מי בתחילת העונה ומי בכניסת הדיירים החדשים, ונופר אף זכתה למיקום גבוה במצעד המסכם של העונה – דנית היא סיפור אחר לגמרי.


כזכור, כבר באירוע הפתיחה ציינתי שהשמלה של דנית היתה חסרת השראה ולא הצליחה לבלוט מול שמלות הכניסה האחרות של דיירות הבית. אז נכון שבגמר היא קיבלה קצת יותר פוקוס (ובלי הבייביליס והאיפור המוגזם גם נראתה חיונית ומקסימה), אבל גם ברגע השיא של דנית בעונה, מישהי עדיין הצליחה לגנוב לה את הרעם.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
השמלה של דנית היתה חסרת השראה | צילום: נופר יורן

בטח הבחנתם שאורטל גושן המלכה בחרה בשמלה דומה להפליא לזו שלבשה דנית, מינוס הכתפיות ופלוס כמה וכמה אקססוריז הורסים במיוחד. הגוון הטרנדי הזה החמיא לשתי הדיירות לשעבר, אבל בעוד שגושן הלכה על שרשרת בגווני כתום וטורקיז שאיזנה את הלוק, דנית ויתרה על אביזרים נוספים ויצאה היי בנטורל.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
הצליחה לגנוב לדנית את הרעם | צילום: נופר יורן

מילה מאחותך: דנית, אחרי חודשים של בכי לתוך הכרית הגיע הזמן להפסיק לגז'דר ולהתחיל להתבגר. השלב הבא? לנטוש את מראה ילדת החופים מקליפורניה לטובת מראה יותר מתוחכם עם אדג' שמראה לכל הגברים שם בחוץ בדיוק מי את וכמה את שווה.

נעליים סטיב מאדן (צילום: יח"צ STEVE MADDEN​)
הגיע הזמן להפסיק לגז'דר ולהתחיל להתבגר | צילום: יח"צ STEVE MADDEN​

היחידה מבין חמשת הדיירים האחרונים בבית שהלכה על לוק חדש ונוצץ לגמר היתה לינור, שבחרה בשמלת מיני לבנה עם הדפס פרחים תלת מימדי וגזרת איי חמודה וצעירה. לו היא היתה זוכה, היא כנראה קצת אנדר-דרסד, אבל עבור המקום השלישי והמכובד מדובר בבחירה מושלמת – ומבחינתי, זה הניצחון האמיתי שלה.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
מבחינתי, זה הניצחון האמיתי שלה | צילום: נופר יורן

בקרב מודחי העונה, היו כמה יציאות בלתי נשכחות וכמה שהפתיעו אותי לטובה. קשה היה להתעלם מלוק הדודה המטורפת של אורטל בן דיין, שלא הסתפקה רק בשמלת וינטג' צהובה אלא גם התאימה לה הד-פיס פלסטיקי צהוב שהסתיר לבני את שדה הראייה. תיזהרי לא להוציא למישהו עין עם הדבר הזה.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
תיזהרי לא להוציא למישהו עין | צילום: נופר יורן

אנה, עוד דיירת שגרמה לי להיאנח באכזבה כשעזבה את הבית עם מזוודת הפריטים המגניבים שלה, בחרה בשילוב ביזארי של מגפיים צבאיות עם שרוכים זוהרים, בלייזר גברי גדול (עם מטפחת כיס) וצמות אפריקניות בשיער. יכול להיות שלקחת את כדור הבלבול וחשבת בטעות שזה שבוע האופנה בזנזיבר? כי אחרת, קשה לי להסביר את המראה הזה.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
יכול להיות שלקחת את כדור הבלבול? | צילום: נופר יורן

אבל היו שני מודחים שידעו שכל העיניים (והמצלמות) יכוונו אליהם, ולכן גם התלבשו בהתאם לסיטואציה. אליאב, שזכה לזמן מסך לא פחות מחמשת הפיינליסטים, ניסה להיטמע ברקע עם חולצה לבנה וז'קט אפור בהיר – אבל זה לא ממש עבד. היית צריך ללמוד מאחי, שאפילו שרשרת התפילה התמוהה שענד לא הצליחה לגרום לו לבלוט בשטח.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
ניסה להיטמע ברקע , אבל זה לא ממש עבד | צילום: נופר יורן
אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
אפילו השרשרת לא עזרה לו לבלוט בשטח | צילום: נופר יורן

אהובת האלדד, קארין, הגיעה כצפוי בשמלה בעיצובה בתוספת אקססוריז כלבבי. לגבי התלבושת עצמה אני כרגיל קרועה – מצד אחד מעריכה את הסגנון הייחודי של קארין, מצד שני קשה לי עם עומס האלמנטים שהיא מתעקשת להכניס בכל פריט: גם שקוף ואטוף, גם א-סימטרי, גם תחרה בדוגמא מסובכת, גם מחשוף עמוק. כך או כך, אי אפשר היה להתעלם ממנה – וזו כל המטרה.

קארין זלאיט באירוע הגמר (צילום: נופר יורן)
אי אפשר היה להתעלם ממנה | צילום: נופר יורן

מילה מאחותכן: חולמות על עגילי סטייטמנט כמו של קארין אבל חוששות לקחת את זה רחוק מדי? לכו על עגילים צמודי-אוזן גדולים ונוצצים במראה רטרו עם טוויסט ואזנו אותם עם תלבושת סולידית.

עגילים סטיב מאדן (צילום: יח"צ STEVE MADDEN​)
מילה מאחותכן: לכו על עגילים צמודי-אוזן | צילום: יח"צ STEVE MADDEN​

דוגמני הבית המצטמצמים, עינב ומיקי, צעדו זה לצד זה והדגימו מה זה דבר והיפוכו – למרות ששניהם השילו ממשקלם לא מעט, מיקי עדיין תקוע בתדמית השמנמן שמסתתר מאחורי חולצות שחורות גדולות ואילו בובלילה השכילה להתלבש לפי גזרתה החדשה. אגב, שהשמלה החסודה לא תטעה אתכם – יש לה גב חשוף וסקסי שמזכיר לנו בדיוק איזו נמרה לובשת אותה.

מיקי ועינב באירוע הגמר (צילום: נופר יורן)
דוגמני הבית המצטמצמים | צילום: נופר יורן

ולסיום, מרטין. מה עוד אפשר לומר על מי שאמנם לבשה לגמר שמלה שחורה ולא טרנינג ורוד, אבל עדיין הצליחה למחזר לוק שכבר ראינו עשרות פעמים העונה? שהשיער הלבן נראה טוב מתמיד בצמה הדוקה מאחור. אהבתי את המחווה לאלדד עד הסוף, עם הצמיד הכתום וההלם מכך שלא זכה. סה לה וי!

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
סה לה וי! | צילום: נופר יורן

ומילה אחרונה מאחותכם: רציתי להודות לכם שליוויתם אותי במשך עונה שלמה, הגבתם לבלוג שלי ועזרתם לי לבחור זוגות נעליים של "סטיב מאדן" למודחים שעזבו את הבית מדי שבוע. נכון שלא תמיד הסכמתם איתי, אבל באופנה כמו בריאליטי – תמיד יהיו דעות שונות, וזה בסדר. אז עד העונה הבאה, נא להתלבש בהתאם! שלכם, ארז. סתאאאאאם.

רוצים עוד טיפים על אופנה, סטייל ומה שביניהם? כנסו לעמוד הפייסבוק של Steve madden