אני רוצה לפתוח בד"ש ושיר לאח הגדול, שסוף סוף שמע את תחינתה של אחותו חובבת האופנה והעיר למרטין (בעדינות, בכל זאת היא אירופאית שלא מקללת אף פעם) על הנטייה שלה להסתובב בפיג'מה כל הזמן. לא שורוד לא משתלב היטב עם שיער לבן, אבל גם האח הגדול יודע שאף אחד לא רוצה לצאת מהבית ולגלות בסרטון ההדחה שלו שהוא נראה כמו ערימת כביסה בחודשיים האחרונים. ואם אנחנו כבר באותו עניין – אחינו, יש מצב שתזרוק מילה למיקי על חולצת הפולו השחורה הנצחית? תודה מראש, ועכשיו למצעד.

מרטין סולל בפיג'מה
הרי אף אחד לא רוצה לצאת מהבית ולגלות שהוא נראה כמו ערימת כביסה

ציונים לשבח

דורון, מיקי וצחי: גברים בשחור

"מקבלים חליפה 12 חלקים או שאני מתלבש בצורה אקראית?" תהה צחי בחדר האח רגע לפני ההופעה של שלישיית מה קשור (כל הזכויות שמורות) במשימת "הכוכב הגדול". אז איך הלך להם? ובכן, כולם הרימו את המסך – מי בחסד ומי בזכות – אבל רק אחד פה ראוי לציון "מצוין".

על מיקי והחולצה השחורה שלו לא אכביר מילים. חבל רק שלרגל הקאמבק המרגש שלו הוא לא בחר בתלבושת יותר ביוטיפול, אבל הוא ככל הנראה תקשר שכך או כך יזכה ב-92 אחוז מהקולות וייקח חסינות.

דורון, שעזב את הבית בשבת, הצליח לעשות זאת בסטייל – אחרי שבועות ארוכים בברמודה וטישרט, הוא הזכיר לנו את אאוטפיט הכניסה המרשים שלו ולבש אנסמבל הולם של ג'ינס, חולצה מחויטת לבנה וז'קט כהה, שהצליח לגרום לדורית להזיל דמעה.

צחי, דורון ומיקי לפני מבחן המסך
דורון, מיקי וצחי: גברים בשחור

אבל המנצח הגדול – גם אם לא במשימה – הוא ללא ספק צחי, שהלך על שילוב מנצח של רוקסטאר עם זמר חתונות, והוכיח שיש לו כמעט את כל מה שצריך כדי להיות כוכב. חוץ מאוטוטיון, כמובן.

צחי אשכנזי במבחן המסך
שילוב מנצח של רוקסטאר עם זמר חתונות

דנית: שמלת מקסי צבעונית

בלי או עם קשר לסטייל הלא ממש עקבי שלה, דנית מסתמנת כפייבוריטית שלי בבית: היא קלולסית, מצחיקה, בעלת פה גדול וקול קטן. בניגוד לדיירים האחרים שנכנסו לאודישנים מול שופטי "הכוכב הבא", דנית הפנימה את המעמד ולבשה שמלת מקסי צבעונית ועליזה שגרמה להם לזכור אותה, גם אם לא בזכות יכולות השירה שלה.

דנית גרינברג באודישנים לכוכב הגדול
דנית הפנימה את המעמד

מילה מאחותך: שמלה עם נוכחות כזו דורשת נעליים סולידיות בגוון ניוז, עם עקב שיעניק לך גובה מרשים בהתאם לאורך שלה. ובמקרה של דנית – אין לי ספק שהיא היתה מצליחה להתנהל על עקבים כאלה בלי בעיה.

אחות בסטייל – טור אחד עשר (צילום: יח"צ STEVE MADDEN)
מילה מאחותך: שמלה עם נוכחות כזו דורשת נעליים סולידיות בגוון ניוז | צילום: יח"צ STEVE MADDEN

לינור: זום זום זום עולה הזמר

ואם כבר בסולידיות עסקינן, קבלו את הלוק המפתיע של לינור השבוע: שמלת טישרט בגזרת מיני והדפס כוורת בגווני הלוגו של "האח הגדול". לינור, שבדרך כלל בוחרת מחשופים לוהטים ומשלבת עם שפתון אדום, הלכה השבוע על מראה טרנדי וסקסי לא פחות, באאוטפיט שהיינו מצפים לראות על אנה. מי מלכת הכוורת?

לינור שפר בשמלת כוורת
קבלו את הלוק המפתיע של לינור השבוע
לינור בשמלת כוורת
מי מלכת הכוורת?

מילה מאחותך: גם במקרה שלך, נעל מרשימה תשלים את הלוק בלי לגנוב את ההצגה. לכי על רצועת טי אופנתית, אולי עם טוויסט קלוע, וכמובן עקב שיעניק לרגליים הארוכות שלך עוד כמה סנטימטרים עד המכפלת.

אחות בסטייל – טור אחד עשר (צילום: יח"צ STEVE MADDEN)
מילה מאחותך: נעל מרשימה תשלים את הלוק בלי לגנוב את ההצגה | צילום: יח"צ STEVE MADDEN

טעון שיפור

דנית ואנה: שושבינות או להקת בנות?

השמלה המוצלחת של לינור גרמה לאאוטפיטים התואמים של זוג הגראציות דנית ואנה להחוויר עוד יותר ולהיראות כמו בחירה אומללה של שתי חברות שיצאו מהבית מבלי לתאם תלבושות מראש. אלא שבמקרה שלהן, אין ממש תירוץ – השתיים לא רק חיות באותו בית 24 שעות ביממה, אלא גם מבלות כל רגע ביחד. אז מה, לא הסתכלתן במראה והבנתן שאתן נראות כמו שושבינות של אותה כלה? לא חשבתן שעל המסך אתן עלולות להצטייר כמו האחיות יוספי? גם אם לא מדובר באותם פריטים, הדמיון בין שני הלוקים היה אמור לגרום לאחת מהן לחזור לחדר ולהחליף בגדים. אחרי הכל, מה נדב מצהלה היה אומר על הפדיחה הזו?

אנה ודנית לבושות כמו תאומות
דנית ואנה: שושבינות או להקת בנות?
אחות בסטייל – טור אחד עשראנה ודנית לבושות כמו תאומ
עלולות להצטייר כמו האחיות יוספי

רוצים עוד טיפים על אופנה, סטייל ומה שביניהם? כנסו לעמוד הפייסבוק של Steve madden