אנה בול הודחה מבית האח הגדול אחרי 46 ימים בבית, רגע לפני שנכנסו הדיירים החדשים (וותיקים) לבית האח הגדול. מיד עם יציאתה, טהוניה ליוותה אותה כל הדרך הביתה והשתיים פתחו את הלב בשיחות בנות:

איך היה להיות סגור בתוך בית?

"הכי קשה זה החוסר מעש הזה שאין מה לעשות. עד שהבנתי שזה ככה הייתי בשוק".

ציפית לתהליך שעברת?

"לא ציפיתי שאני אבכה כל כך הרבה. לא ציפיתי שאני אשמח משיר שאני הכי לא מתחברת אליו, שאני יכולה לבכות מזה", מסבירה אנה במבוכה, "הרגשות שם זה כל כך קיצוני – אם את שמחה את סופר שמחה, אם את עצובה את סופר עצובה".

משהו שאת מתחרטת עליו? משהו שהיית עושה אחרת שהיה גורם לצופים לא להדיח אותך?

"חשבתי על זה ולא", קבעה אנה נחרצות, "לפעמים חשבתי שאני מושכת אש בגלל דנית, כי היא הייתה צוברת קנסות. אבל זה לא משהו שרציתי לשנות, כי אני באמת נורא אוהבת אותה".

דנית ואנה בבריכה (תמונת AVI: mako)
דנית ואנה: "חיים שלי" | תמונת AVI: mako

הטיזינג הבלתי פוסק עם אחי – פעם כן רוצה, פעם לא רוצה. בואי ספרי לנו אחת ולתמיד מה היה שם?

"איך שאני רואה את זה עכשיו, אני בהתחלה נכנסתי לבית ואמרתי שאני לא מעוניינת באף אחד. אבל שם החיים זה אחרת, אף אחד לא מבין את זה", ניסתה אנה להסביר, "יש לו סיפור חיים אותו דבר כמו שלי, וזה עשה לי צמרמורת. בזכות זה התחברנו גם נהיינו חברים הכי טובים. וזה גולש גם למקומות אחרים".

היו הרבה פעמים שנורא רצית לנשק אותו ומה שמנע ממך זה המצלמות.

"כל הזמן הזכרתי לעצמי שיש 40 מצלמות. מה אני עושה עם זה? היה לי נורא קשה לעשות את הצעד הזה, וכשעשיתי את זה עוד פעם לקחתי צעד אחורה. לפני כמה ימים הבנו שאנחנו סוגרים את הסיפור הזה, כי נורא רצינו להישאר חברים".

אנה ואחי בסלון (תמונת AVI: mako)
מקריבה את היופי: "כשראיתי את עצמי במראה, אמרתי אמאל'ה" | תמונת AVI: mako

מה הסיפור עם מרטין? למה לא הסתדרת איתה?

"קודם כל לי ולמרטין לא הייתה שום אינטראקציה, חוץ מזה מרטין נורא אוהבת לעקוץ, כאילו לפגוע. זה על תקן יומיומי, כל שעה, כל הזמן. נורא רציתי להחליק איתה ולזרום. היא לא זרמה איתי".

עוד באח הגדול:

 במשימת "אלים ובני תמותה", דיריי הבית התבקשו להקריב את הדבר שהכי מאפיין אותם, אנה נאלצה להקריב את היופי שלה, ועברה "מייק-אנדר".

"כשאמרו לי להקריב את היופי, אמרתי 'נו, מה?', אבל כשראיתי את עצמי במראה אמרתי "אמאל'ה". הסתכלתי מה אחרים היו צריכים לעשות וזה היה שטויות יחסית".

בואי נדבר על היחסים שלך עם דנית

"דנית, חיים שלי, חמוס קטן. היא חמוס כי היא נדחפת כזאת", הסבירה סופסוף את הכינוי התמוה שדבק בדנית, "היא כמו הנפש התאומה שלי, תמיד היה איתה מצחיק, מטורף. אני היחידה שזכתה לחברה טובה באמת בבית".

מה את אומרת על היחסים של דנית ואליאב?

"ברור שיש עניין בין שני הצדדים, אבל אני חושבת שזה כמו בסיפור שלי ושל אחי", מפתיעה אנה, "אני אליאב ודנית היא אחי - אליאב חושב כמוני ונורא מחושב".

מה יקרה עם הדיירים החדשים, וזה שאליאב מעוניין בנופר?

"אני לא חושבת שיש סיכוי אפילו", הכריזה אנה.

אנה ואחי מתחבקים (תמונת AVI: mako)
עם אחי: "יש לו סיפור חיים אותו דבר כמו שלי" | תמונת AVI: mako

מי חמישיית הגמר?

"אליאב, טל, אחי, מאוד מקווה שגם דנית, אולי אורטל גושן".

מי לוקח את המיליון?

"אני חושבת שאליאב".

כמדי שבוע, אתם הגולשים מעלים לאינסטגרם את השאלות שלכם למודח ומתייגים #שאלהלמודח – הפעם טהוניה בחרה להציג לאנה את השאלה של לירון מראשון לציון: מה למדת על עצמך בתקופה שהיית בבית?

"למדתי שחוסר מעש זה משהו שיכול לחרפן בנאדם, שאם אני לא עושה כלום זה יכול לשגע אותי. שאני יכולה לבכות מכל דבר. למדתי שיש אנשים שאני לא אוכל להסתדר איתם בחיים, ולמדתי שאפשר ליצור חברות אמת גם בתוך משחק".

בעונה הזאת, גם אם אין לכם אינסטגרם אתם עדיין יכולים לראיין ביחד עם טהוניה את המודח. ממש כמו דודי אפללו מאופקים ששאל: אם היה אפשר לחזור לימים הראשונים של התכנית, את מי היית מכירה יותר לעומק? מי טיפוס מעניין שלא הספקת להכיר?

"לינור היא פספוס מבחינתי, יש לנו הרבה במשותף".

דנית תשרוד כשאת לא שם?

"היא לא לבד, יש לה את אחי, ואת אליאב, יש לה קשר טוב עם טל".

טהוניה בראיון ראשון עם אנה בול (תמונת AVI: mako)
#שאלהלמודח | תמונת AVI: mako

רוצים לראיין את המודח הבא עם טהוניה?

יש לכם שתי אפשרויות:

1.  בואו לראיין עם טהוניה את המודח הטרי! לחצו כאן, כתבו את השאלה שלכם, ואולי תזכו בפרס>>

2. צלמו את עצמכם בוידאו, העלו לאינסטגרם ותייגו #שאלהלמודח - כל הסרטונים יופיעו במתחם, ואולי גם תזכו בפרס.