דורון מירן לא האמין שהוא יהיה המודח הרביעי מבית האח הגדול, אבל הכל התגמד בשנייה שהוא ראה את אישתו דורית וזכה לנשיקה אוהבת אחרי 39 ימים ארוכים. את הדרך הביתה הוא עשה ביחד עם טהוניה, שלא היססה לשאול אותו מה באמת היה בבית.

איך זה להיות מנותק מהבית?

"קשה להסתדר עם התנאים האלה, הרגעים האינטימיים של השירותים, האמבטיה, השינה", השיב דורון, אך לא שכח את הקושי העיקרי בבית, "קשה גם להסתדר עם הטיפוסים השונים, אנשים כאלו לא הייתי רואה בחיים שלי. למשל אורטל וטל – לא יודע איך זה קרה? שתיים אלופות עולם".

ומה קרה עם צחי?

"צחי כזה מהעולם שלי, אז אמרתי יאללה נתקרב אליו, אבל מה? הוא הרגיז אותי מההתחלה. הרגשתי מצחי שהוא שחקן לא קטן", מסביר דורון את החתול השחור שעבר בין 'שמשון ויובב' של הבית, "בהתחלה הייתי בטוח שכולם שחקנים".

דורון וצחי בחצר (תמונת AVI: mako)
"הרגשתי מצחי שהוא שחקן לא קטן" | תמונת AVI: mako

על מה אתה מתחרט? מה היית עושה אחרת?

"אני מתחרט על הצעקות שלי, על ההתלהמות שלי. אני אוהב להסביר את עצמי בקול רם. לא בקטע של לצעוק, אני רוצה שזה יהיה ברור, חד".

מה הרגע הכי כיפי שהיה לך בתוך הבית?

"ההופעה (בגמר הכוכב הגדול), לא שרתי בחיים מול קיר. אני רגיל שהקהל מולי", משחזר דורון, "כשהמסך עלה התרגשתי, נחנקתי, הייתי בעננים. כשראית את אישתי והילדים מולי, ורני רהב דיבר, לא יודע אפילו מה אמר לי, ומוקי לא הצביע לי. אמרתי בסדר, אתה לא מעביר אותי אבל זה יותר מעניין".

אז לאן הולכת הקריירה המוזיקלית מעכשיו?

"ביום ראשון יוצא שיר חדש, זה דואט עם הבת שלי מירן שהקלטתי עוד לפני הכניסה לבית", הוא אומר ומיד מדגים שורה מהבית, "אלף כוכבים מאירים לי את הלילה, אני עף לעננים".

מי חמישיית הגמר שלך?

"אליאב, טל, אלדד לצערי, צחי ומיקי".

דורון ואליאב בחצר (תמונת AVI: mako)
עם אליאב: היה לוקח אותו לאי בודד | תמונת AVI: mako

כמדי שבוע, אתם הגולשים מעלים לאינסטגרם את השאלות שלכם למודח ומתייגים #שאלהלמודח – הפעם טהוניה בחרה להציג לדורון את השאלה של מתן מהוד השרון: "הייתי רוצה לדעת, אם היית נתקע באי בודד – עם מי מהדיירים היית מעדיף להיות?"

"הייתי לוקח איתי את אליאב, אחלה ראש יש לו", השיב דורון.

תצביע לו אם יהיה מועמד להדחה?

"כן, אבל עם כל הכבוד, אתן את הכבוד לטל".

בעונה הזאת, גם אם אין לכם אינסטגרם אתם עדיין יכולים לראיין ביחד עם טהוניה את המודח. ממש כמו סיוון מפרדס חנה ששאלה: מה קרה בינך לבין קארין בבית שכל כך לא הסתדרתם?

"היא באה מתנשאת, אז החזרתי לה אש", מסביר דורון, ומיד מאפשר לרוח הפיוס להשתלט עליו, "אבל אני סולח לה. לא יודע אם היא סלחה לי, היא ילדה מתוקה בסף הכל. אז יאללה קארין אני איתך, בכיף".

ולסיכום, הדבר הכי חשוב - מה אתה הולך לעשות מחר?

"קודם כל להתחבק עם אישתי כמה שעות טובות, לא יודע מה קורה איתי חוץ מזה".

דורון מירן וטהוניה עושים סלפי (תמונת AVI: mako)
#ליווימודח | תמונת AVI: mako

עוד באח הגדול: