בעוד ימים בודדים בלבד נדע מיהו המנצח הגדול של העונה וההכנות בעיצומן. לקראת הערב החגיגי כינסנו כמה מהדמויות הבולטות של העונה כדי לדבר על כל מה שקרה בתוך הבית והתחושות לקראת הגמר: בעוד דורון וצחי, שסיפקו כמה מהרגעים הבלתי נשכחים של העונה, מתווכחים על סוג התגובות שהם מקבלים ברחוב, אנה מספרת למה היא כל כך מתגעגעת לאחי ודנית: "דנית הייתה החברה הכי טובה שלי בבית ונמשיך להיות חברות גם אחרי שהיא תצא. ואחי הוא החיים שלי, התחברתי לעוד אנשים אבל הם היו הכי קרובים אלי", היא מספרת, ובני מגלה שהוא מתגעגע דווקא לאלדד: "הוא היה מכין לי מיץ תפוזים טרי כל בוקר, כל הכבוד לו".

"זה סיר לחץ להיות בבית האח"

אלדד ומרטין בחצר (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
"הם מרכז הרוע של הבית". אלדד ומרטין | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

מהר מאוד השיחה גולשת למשולש הרומנטי של הבית וצחי מחליט לצאת להגנתו של אליאב ומספר שאפילו הספיק להיפגש איתו: "הוא קצת בשוק כמו כולם, כדי להבין מה קרה בבית צריך לראות את זה מקרוב. הוא לא יכול היה להגיד לדנית שזה לא מתאים, הוא לא רצה לפגוע בה". אנה, לעומת זאת, מיד יוצאת להגנתה של החברה הטובה: "אני חושבת שדנית נקלעה לסיטואציה שבחוץ לא הייתה קורית, היא ילדה והיא באמת אוהבת אותו וזה סיר לחץ שם. אני יודעת איך זה מבפנים, אי אפשר לשפוט את זה". בני, המתאהב הסדרתי של הבית, מנסה ליישב את הויכוח ומסביר: "זה מקום סגור ואין לך מישהו אחר אז אתה מתאהב בדבר הראשון שנמצא שם. דנית אמרה שהיא התחרטה שהתאהבה אבל זה נגד הרצון, אתה לא יכול להחליט במי אתה מתאהב". 

את ההימורים שלהם לגמר הם כבר חשפו, אבל עכשיו הם מספרים על הדיירים שהם פחות יתגעגעו אליהם: "אלדד ומרטין הם שני אנשים קשים, מרכז הרוע של הבית", אומר דורון ואנה לא לגמרי מסכימה: "גיליתי  משהו אחר במרטין אחרי שיצאתי. המון פעמים זה מצטייר כאילו היא נחש אבל היא פשוט ישירה, היא לא יודעת לשחק אותה היא אומרת את מה שיש לה. אלדד פשוט מייצג את הגבר הישראלי האידיאלי, אני יכולה להבין מה אנשים אחרים רואים בו".

בואו לראיין עם טהוניה את המודח הטרי! לחצו כאן, כתבו את השאלה שלכם, ואולי תזכו בפרס>>

עוד באח הגדול:

 "האח הגדול", רביעי ושבת ב-21:00