במשימת החתונה בפעם הראשונה בתולדות התכנית, האח הגדול ערך חתונה אמתית בחצר הבית, גם השבוע הולך להתרחש בחצר משהו לא מהעולם הזה (תרתי משמע) - בחצר הבית תנחת חללית, ומתוכה יפסע החוצה לא אחר מאשר חייזר.הדיירים שהעבירו ערב רגוע בבית, זכו לקבל הצצה מסתורית למה שעומד להתרחש בבית בקרוב. אורות חזקים, מוזיקה מוזרה ועשן סמיך הם רק רמז קטן למה שמצפה להם. "זה כאילו שחייזרים פלשו לבית האח הגדול", צועקת טל לאור ההתרחשויות, ורק אתם יודעים עד כמה היא צודקת.

נחיתה יוצאת דופן בחצר

כן חייזר, על כל המשתמש מכך - חבר מכוכב אחר, שינחת עם הצלחת המעופפת שלו בבית האח הגדול, וישהה עם הדיירים בתקופה הקרובה. האם מדובר בחייזר טבעוני? האם מדובר בכלל בחייזרית שהולכת לשנות את יחסי הכוחות במשולש הרומנטי של הבית?

את התשובות לכל השאלות יקבלו הדיירים בקרוב. אבל לפני כן, הם "סבלו" מלילה לבן אחרי שלקראת השעה 5:30 לפנות בוקר (בלילה שבין ראשון לשני) נכנס העב"מ דרך החצר, הסתובב בכל רחבי הבית, השליך את כל מברשות השיניים לכל עבר, וברגע שהבין שהדיירים התעוררו וקלטו אותו, הוא נמלט עד שיחזור שוב. מתי זה יהיה, ומה הוא צפוי לעולל? צפו בקטעים

תתרגשי ממנו: יוסי בובליל חוזר לבית האח

במסגרת מסע הגשמת החלומות שלו, המשיך זיגי לכוון את ידו על מצחי הדיירים, והפעם הייתה זו עינב שסיפרה על געגועיה לאבא יוסי. מרגע שנדלק האור בכף ידו של העב"מ החביב, נכנס אל הבית יוסי בובליל יחד עם להקת "טררם" והצליח לרגש את כל דיירי הבית. 

חבר מכוכב ריאליטי אחר: הראל מויאל נכנס אל הבית

זיגי החייזר הצליח לרגש דייר נוסף ולהגשים את חלומו של אחי. אתמול בערב (חמישי), בזמן שכל הדיירים נכנסו למצב פריז, נכנס הראל מויאל אל הבית, וביצע שיר מקורי שכתב והלחין אחי. רגע לפני שעזב הוא הקדיש לדיירים את שירו "ואז תבואי", ואפילו גרם לכמה מהם להזיל דמעה 

זה אני: אייל גולן נכנס לבית האח הגדול

דיירי הבית לא האמינו כשזיגי החייזר הכניס הביתה את "החלום של אליאב": הזמר אייל גולן נכנס לבית בעוד כל הדיירים היו בפריז, וביקש מאליאב שיקעקע אותו. לא, הם לא הזו אותו מולם. האם אליאב הגשים חלום

א.נ. שילו בע"מ
א.נ. שילו בע"מ

הכינו את הממחטות: הדיירים מקבלים מסרים מהבית

זיגי החייזר, שגם כבר מתחיל להתגעגע לבית שלו, מחליט לפנק את הדיירים במסרים מהבית, ולא משאיר אף עין יבשה: למה טל לא הצליחה לזהות את הבנות שלה? מה מדאיג את נופר? ("אמא שלי נראית חצי בן אדם"), ומתי יקבלו הדיירים את חלקו השני של המסר? ("מי שהולך הביתה כבר יקרא את המכתב שלו בחוץ"). טישו, מישהו?

אוסי הוד (צילום: mako)
אוסי הוד | צילום: mako

לא רק שמן מים: מתקנים את החללית ונפרדים מזיגי

האח הגדול מציב בפני הדיירים משימה מאתגרת: "זיגי חייב לחזור הביתה. הוא מתגעגע לכוכב שלו 'מישמיק', והחללית שלו יצאה מכל שימוש". הדרך היחידה שבה יוכלו לעזור לזיגי להתניע את החללית ולחזור בבטחה הביתה היא בעזרת חזרה מדויקת על רצף של 35 תווים שתשמיע החללית. הדיירים מקבלים 90 דקות כדי להשלים את המשימה. אחרי ניסיונות ממושכים ואינספור כשלונות, הדיירים מצליחים לבסוף לחזור על הסדר המדויק של התווים ולהרכיב את מנגינת פתיחת התכנית של האח הגדול.

לבסוף, אחרי שבוע עמוס בהפתעות מרגשות במהלכו הפך זיגי לדייר מן המניין בבית, הדיירים נפרדים ממנו ברגשות מעורבים, והוא עולה על החללית וחוזר לחברים ולמשפחה שלו בכוכב מישמיק. לרגל הפרידה זיגי מקדיש להם את השיר: "רק תחזור" של רותם כהן, בסופו כולם מחבקים ומנשקים אותו לשלום.

תודות:

א.נ שילו

גולן ספיי שופ (צילום: mako)
גולן ספיי שופ | צילום: mako

 

 

אוסי הוד - נעלי נשים במידות גדולות

צעיפי נורטה (צילום: mako)
צעיפי נורטה | צילום: mako

 

 

חברת גולן ספיי שופ בע"מ

Cnd premium Israel (צילום: mako)
Cnd premium Israel | צילום: mako

 

 

צעיפי NORTE

רן קוריס - חיבורים (צילום: mako)
רן קוריס - חיבורים | צילום: mako

 

 

Cnd premium Israel

המבריק המקורי (צילום: mako)
המבריק המקורי | צילום: mako

 

 

 

רן קוריס חיבורים

סושי בזל בר (צילום: mako)
סושי בזל בר | צילום: mako

 

 

 

 המבריק המקורי

וילג' גרין (צילום: עדי רם)
צילום: עדי רם

 

 

 

סושי בר בזל_OBJ

 

 

 

 וילג' גרין - מטבח טבעוני_OBJ

 

 

 

עוד באח הגדול:

"האח הגדול", רביעי ושבת אחרי החדשות