האח הגדול 6 – ערב הפתיחה (צילום: עודד קרני)
האח הגדול 6 – ערב הפתיחה | צילום: עודד קרני

עם תחילת העונה ביום רביעי שעבר, נכנס יאיר השחקן לבית האח כ"מושתל" של הצופים. אחרי שהאח הגדול הודיע לו שהצופים החליטו כי הוא צריך לעזור לדיירים להצליח במשימה, כולם נקראו לחצר ומצאו שם פסלים של פריטים שמאפיינים כל אחד מהם ובגדול: הנוצה של אלעד, מגדל אייפל של מרטין, פסל החירות של לינור, הקעקוע של אלדד והעגל, ששוב עורר מחלוקת בין יאיר לטל במסגרת השאלה למי הוא שייך. כשהתמקמו כל אחד ליד החפץ שלו האח הגדול הסביר להם את המשימה:

"דיירים יקרים, לפני כמה ימים לקחתם חלק במשימה בה התחריתם זה בזה, עכשיו הגיע הרגע לעבוד יחד. כדי לזכות השבוע בתקציב מותרות, תצטרכו להוכיח את עבודת הצוות שלכם. בתוך הסל במרכז החצר עליכם לבנות מגדל מכל החפצים שלכם, כאשר בכל רגע נתון, ארבעה דיירים מייצבים את הסל המתנדנד.

שימו לב. בתוך רבע שעה על המגדל לעבור את קו הגובה המסומן- חמישה וחצי מטרים. אבל זה לא הכל. ברגע שהמגדל עבר את קו הגובה, יהיה לדיירים ניסיון אחד בלבד לצעוד "יא חלאולאו"- ואז האח הגדול יספור חמש שניות לאחור. אם בתום חמש השניות, המגדל יעמוד יציב- תעברו את המשימה. 

מצויידים בקסדות החלו הדיירים לסדר את כל החפצים בפירמידה בניצוח הבנים ואחרי שצעקו את ה"יא חלאולאו" המיוחל הודיע להם האח בחגיגיות שהם הצליחו במשימה ויזכו לתקציב מותרות השבוע. 

 

הדיירים במשימה הראשונה (תמונת AVI: mako)
הדיירים בפעולה | תמונת AVI: mako
הדיירים במשימה הראשונה (תמונת AVI: mako)
ברוכים הבאים למשימת הפירמידה | תמונת AVI: mako
הדיירים במשימה הראשונה (תמונת AVI: mako)
מנחשים של מי המזוודה? | תמונת AVI: mako

איך הכל התחיל?

ערב הפתיחה של העונה היה הפעם סוער במיוחד: הדיירים עוד לא הספיקו להיכנס לבית ומשימה סודית ראשונה יצאה לדרך, כשלראשונה בתולדות התכנית אתם הצופים הייתם שותפים לה. 16 דיירים נכנסו לבית האח הגדול, וביניהם גם שחקן אחד, יאיר, שיעזוב את הבית בסיום המשימה. פה גם נכנסו לתמונה הצופים, שבחרו במהלך התכנית מבין שתי דמויות: יאיר, מושבניק מגדל פרות, או יאיר - המיליונר המפונק והמנותק. מאות אלפי צופים הצביעו והשפיעו, והחליטו שיאיר ייכנס לבית בדמות מגדל הבקר.

אנה במשימה הראשונה (תמונת AVI: mako)
האודם של אנה | תמונת AVI: mako

יום לאחר מכן, יאיר כבר קיבל את המשימה הסודית הראשונה שלו מהאח הגדול: "שים לב, רשימת המועמדים בהדחה הראשונה תכלול חצי מדיירי הבית ותיקבע רק על ידי הצופים, אבל זה לא מה שהדיירים יחשבו - כאן אתה נכנס לתמונה". האח הגדול הסביר ליאיר שכבר באותו הערב תיערך תחרות קטנה בין הדיירים ולמנצח יהיה כח משמעותי בהדחה הראשונה. מי ינצח? יאיר כמובן.

משימת הרושם הראשוני

כשהתרכזו הדיירים בסלון, האח הגדול ביקש מאלעד להביא את המעטפה מהחדר ולהקריא את מכתב המשימה: 

"ערב טוב לדיירי האח הגדול עונה 6. לפני 24 שעות בלבד נכנסתם לבית האח הגדול, וככל הנראה הותרתם רושם רב על הצופים בבית. מסתבר שהרבה מאוד צופים כבר חושבים עליכם הרבה מאוד דברים. האח הגדול החליט לבדוק האם מה שרואים משם גם רואים מכאן.

תמי לנצוט ליבוביץ
תמי לנצוט ליבוביץ

מיד תיחשפו לכמה מהטוקבקים שנכתבו במאקו, במהלך השידור החי אמש, בזמן כניסתכם לבית האח הגדול. לאחר חשיפת כל טוקבק, בשלושת הפלזמות שלפניכם יעלו שלוש תמונות של דיירים שונים. עליכם להיעמד על השטיח מתחת לתמונת הדייר עליו לדעתכם נכתב הטוקבק.  

שימו לב. זו אינה משימה על התקציב, אלא תחרות אישית בין הדיירים. המנצח במשימה- הדייר שיצליח לחשוב כמו הצופים, ויענה נכון על כמה שיותר שאלות, יזכה בפרס אישי שכמותו טרם היה באח הגדול: כוח משמעותי בהדחה הראשונה.

בהצלחה לכולם,
האח הגדול". 

אתם העמדתם להדחה!

לראשונה בתולדות האח הגדול, הצופים הם אלה שהרכיבו את רשימת המועמדים להדחה. בעוד הדיירים חושבים שהזוכה במשימה - יאיר השחקן - הוא זה שקבע מי ייכנס לרשימה, בפועל הגולשים השביעו בהמוניהם והרכיבו בעצמם את הרשימה.

האח הגדול, רביעי שבת ב-21:00

>> רוצים להשפיע על מה שקורה בבית? כאן מצביעים

תודות:

תמי לנצוט- ליבוביץ. תדמית אישית נימוס ונוהג בינלאומי

קיל'ס
קיל'ס

 

אופנת סגל | רח' העליה 8 תל אביב

 

 

מותג הטיפוח הניו-יורקי, קיל'ס בקניון רמת אביב

א.נ. שילו בע"מ
א.נ. שילו בע מ

 

 

 א.נ שילו

מקרגור
מקרגור

 

 

מקרוגר

ים - טופ פאשן
ים - טופ פאשן

 

 

עמי גרוס יבוא ציוד וריהוט למספרות

 

 

אופני Brompton - האופניים המתקפלים הטובים בעולם

 

ג'י סטאר
ג'י סטאר
גאנט
גאנט
_OBJ