שבוע לא קל עובר על דורון מירן בבית האח הגדול: אחרי שהספיק לריב עם קארין, טל, צחי ומי לא, הוא הודה בפני אלעד שהחשש מההדחה משפיע עליו. לקראת הפרק הקרוב (הערב ב-21:00) אחיו, הזמר סטלוס, מנסה להסביר לפאנליסטים של "מה אתם אומרים" מאיפה נובע הקושי: "זה סיר לחץ שם, דורון רגיל לטיפוסים בגיל שלו ויש שם חבר'ה מאוד צעירים. כשהוא היה מפורסם בשנות התשעים הם היו תינוקות, הוא חושב שהם אמורים לדעת מי הוא. נראה לי שבהמשך הוא יתרגל לסביבה החדשה".

עוד בתכניות קשת:

קותי: "חשוב שהמשפחה תתמוך"

דורון וטל מדברים (תמונת AVI: mako)
בסוף הוא יתרגל. דורון וטל | תמונת AVI: mako

סטלוס מספר שהוא לא ידע שדורון הולך להיכנס לבית ("הוא אמר לי שהוא טס למיאמי") אבל התעורר אצלו חשד: "הוא שאל אותי אם יש לי הופעה ב14.5", הוא צוחק ומודה שהוא מעריץ של התכנית בלי קשר לאחיו: "מוזר לי לראות אותו כל יום על המסך אבל אני אוהב את התכנית בלי שום קשר, היא הכי אמיתית שיש", הוא אומר.

בעוד סיון מוטרדת מהשאלה האם יהיה שיר המשך ללהיט "נשבע לך לא בוגד", קותי מחליט לנצל את ההזדמנות ולתת טיפ מניסיון העבר שלו כדייר: "מה שחשוב זה לא מה קורה עכשיו אלא מה יקרה מהרגע שהוא יצא. הוא עובר כל מיני דברים שלפעמים הם לא בשליטתו וחשוב שהמשפחה תתמוך ברגעים האלה ולא תשפוט אותו", הוא אומר.

"מה אתם אומרים", רביעי - חמישי, 09:00