ניצלנו את הרגיעה היחסית בשיאו של חודש אוגוסט הלוהט, ויצאנו אל המקום בו נקבעים סדרי עולם: שוק הכרמל. כמו לפני כל מערכת בחירות או אירוע משמעותי אחר, החלטנו לצאת ולפגוש את עם ישראל כדי לשמוע מה חושבים צופי "האח הגדול" על המתרחש העונה, ומי לדעתם יזכה להניף ידיים כמנצח הגדול של העונה.

את סבב השאלות התחלנו עם הזקן של אלדד, וההתלבטות הבלתי נגמרת: האם מדובר בשיק או שוק? התשובה, בטח לא תופתעו לשמוע, הייתה כמעט תמיד שוק, וכנראה שעם ישראל מעדיף לראות את בניו עם כמה שפחות שיער פנים (ד"ש ליוסי מזרחי).

נופר מקצצת את הזקן של אלדד (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
עדיף לו בלי זקן | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

ארז ואסי הם הזוג הדביק של העונה

מיד אחרי סוגיית שיער הפנים של אלדד, התעניינו האם מסוכן יותר לאכול סטייק ליד טל או לנסות לגעת באליאב ליד דנית, וחוץ מחיוכים נבוכים לא קיבלנו תשובה ברורה, וכנראה שהיושבים בציון עוד לא סגורים על מה מסוכן יותר. משם קפצנו לפינג פונג קצר לגבי הזוג הדביק של העונה, כאן זכו ארז ואסי בתואר בלי תחרות.

ומה לגבי בגד הים המטריף של העונה? נראה שאת המוכרים בשוק לא קונים במעוינים, ובגדי הים בעיצובה של דנית זוכים לפופולאריות שיא כשזה מגיע אליהם. עוד מקום בו יצאה דנית כשידה על העליונה היה בשאלה מי בכה יותר, היא או אחי? וגם כאן קבע העם שדנית שברה שיאים חדשים בכל הנוגע לבכי בתוך הבית.

נופר מור חוגגת יום הולדת אמא של נופר מור (צילום: ראובן שניידר )
לידיעת הגברת מור | צילום: ראובן שניידר
לסיכום, לא הלכנו בלי לברר מה חושב הרחוב על נופר מור, והאם הוא מעדיף את זו של העונה הקודמת או זו של הנוכחית, וקיבלנו תשובה שכנראה תסקרן דווקא את האמא לבית משפחת מור: "היא בחורה טובה. חפשו לה חתן כי צריך שמישהו ייקח אותה, היא צריכה חתן בדחיפות".   

עוד באח הגדול: 

 האח הגדול: אירוע הגמר, שבת אחרי החדשות