"השנתיים האחרונות היו כמו מילואים", מספר הבוקר קותי סבג, רגע לפני אירוע הגמר של העונה השישית. "כל חודש הוקפצתי למקום אחר כדי לספר את החוויות שלי מהבית". כן, זה אולי נראה רחוק, אבל עברו רק שנתיים מאז יצא קותי כמנצח הגדול של העונה הרביעית, והיום אין ראוי ממנו לחלק טיפים לחמשת הפיינליסטים שממתינים בקוצר רוח למוצאי שבת.

כשהוא מביט לאחור נזכר קותי שהוא הרגיש על סף עילפון רגע לפני ההכרזה על נצחונו, ומעדכן איך בוחרים שיר גמר: "הזוכה בוחר לעצמו את השיר", הוא מגלה, "האמת היא שבהתחלה רציתי את השיר I'm coming home, אבל אז חשבתי לעצמי על כל הדברים שעשיתי ואמרתי שאולי בכלל עדיף לי ללכת לבית מלון", הוא צוחק.

"זו תהיה סגירת מעגל יפה אם היא תזכה"

בתור מתבונן מהצד, יש לקותי לא מעט מה לתרום לגבי העונה הנוכחית, בטח כשזה מגיע לזוכה הגדול: "אני חושב שאלדד ינצח, אבל אהיה מבסוט אם דנית היא זו שתצא אחרונה", הוא מספר, "כואב לי עליה מאוד וגם לי היו ימים שנכנסתי למיטה והסתגרתי בתוך עצמי. אני חושב שזו תהיה סגירת מעגל יפה אם היא תזכה".

דנית בוכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
"אחרי כל מה שעבר עליה, מגיע לה" | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
רגע לפני שהוא עזב את האולפן לטובת הכנות לשבת, סיקרן אותנו לשמוע באיזה מצב נמצאים הדיירים 24 שעות לפני הגמר, וקותי, בתור אחד שחווה את אותה התרגשות, מספר: "אני אישית הייתי לחוץ מאוד כי אתה מבין שאין דרך חזרה ואתה צריך להתמודד עם מה שעשית. אבל בסופו של דבר זה השלב בו האח הגדול מפנק עם אוכל ומוזיקה טובה, וזה כיף גדול".

 עוד באח הגדול:

 "האח הגדול": אירוע הגמר, שבת אחרי החדשות