חמישיית גמר האח הגדול 6 (צילום: רונן אקרמן)
?מי מהם ידאג לעוד רגע בלתי נשכח | צילום: רונן אקרמן

אינספור פנים מזוהות עם "האח הגדול", אך כנראה שמעל כולם עומדים ארז טל ואסי עזר שמלווים את התכנית מעונתה הראשונה כשליוו וראו לאורך הדרך עשרות מתמודדיים עולים ויורדים במדרגות הבית. אחרי חמישה זוכים ואירוע גמר אחד שיתקיים בשבת הקרובה, כנראה שאין ראוי מעזר כדי לבחור את ששת הרגעים הבולטים והמרגשים של העונה השישית.

המחאה של אורטל בן דיין

"הרגע בו אורטל בן דיין הורידה את החולצה במקלחת הצליח להשאיר גם אותי בפה פעור, והאמת שעד היום עוד לא החלטתי אם זה היה סתם אקט פרובוקטיבי או צעד גאוני שהיה סוג של אפליה מתקנת למין הנשי".

וידויה של טבעונית

"היום בו לקחה טל את יאיר השחקן לשיחה בנסט וסיפרה לו שהרגע הכי קשה הוא השקט שאחרי השחיטה של החיה היה חזק במיוחד. היה לי קשה לראות את יאיר שלא יכול היה לספר לה את האמת באותו הרגע".

דורון מירן נשבר

"לראות גבר בגילו של דורון מירן נשבר ככה, ולראות איך טל חיזקה אותו, נורא ריגש אותי. ניסיתי לשים את עצמי בנעליים שלו וזה היה לא פשוט בכלל. אני שמח שלפחות הוא הגיע לתכנית, שר והגשים את עצמו, חבל לי שהרגע הזה נהרס לו מיד אחרי".

כניסת הדיירים השנייה

"הפנים של הדיירים באירוע הכניסה השנייה היו רגע גדול, ובמיוחד לראות אותם ביציאה של עינב מהרכב. גם לי עצמי היה נורא נורא כיף, זה סגר לי מעגל של 6 עונות".

אזעקה ראשונה בבית

"פתאום, ברגע אחד, המציאות נכנסה לתוך הבית. את העונה הזו כנראה שלא נשכח עם כל ההתמודדות עם המלחמה, זו הייתה עונה בלתי נשכחת גם בגלל הזווית הזו".

מציצנות למציצנית

"הרגע בו נופר צפתה בשיחה של אליאב ודנית בחדר הכביסה היה מעולה. כל השיחה אמרתי לעצמי 'וואו, וואו, וואו, וואו'. זה היה רגע מזוכך של האח הגדול. מציצנות למציצנית".

ועכשיו, אחרי שאסי שיתף אתכם ברגעים הגדולים שלו, אתם מוזמנים לטקבטק לנו פה למטה את האירועים הבלתי נשכחים, מרגשים ומפתיעים שלכם.

 "האח הגדול" - אירוע הגמר, שבת אחרי החדשות

עוד באח הגדול: