הלם ודמעות. אחרי 95 ימים בבית "האח הגדול" ומשולש רומנטי שהצליח להפוך בית אחד ומדינה שלמה, אתם קבעתם הערב (שבת) שהצלע הראשונה שתעזוב את הבית ותפרק את המשולש יהיה לא אחר מאשר אליאב אוזן.

רגע אחרי שעינב חזרה לזרועות בעלה, ישבו דנית ואליאב קרובים אחד לשנייה וחיכו לשמוע מי מהם עוזב את הבית. בזמן שנופר רועדת מהתרגשות, ודנית לא מפסיקה לדמוע, הודיע ארז שאליאב הוא המודח ה-12, והותיר בית שלם בהלם מוחלט, כשנופר ודנית מביטות בו עולה במדרגות ולא מצליחות לעצור את הדמעות: "זה בגללי, הוא יצא בגללי!", צעקה דנית בזמן שאליאב ירד לכיוונם של ארז ואסי לראיון ראשון.

השלישיה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
רגע לפני ההדחה | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

"הייתי קורא את דנית אחרת"

השאלה הראשונה שנשאל הייתה כמובן האם הוא נהנה בבית: "נהניתי מאוד, ואולי זה יתן לי תפקיד ב'להיות איתה'", התבדח אליאב עם אסי על סדרת הבת שלו, ומיד עבר לדבר ברצינות : "זו הייתה יציאה קורעת לב, קשה לי והחודש וחצי האחרונים בבית היו באמת גיהנום".

השאלה הבאה וההגיונית לא פחות אחרי אופי משולש האוהבים שהתנהל בבית, היא האם הוא מתחרט על משהו ממעשיו במהלך שהותו בבית: "הייתי קורא את דנית אחרת", אומר אליאב, "הייתי משתדל לא להגיע לרמות של לפגוע בה ככה". ומה לגבי נופר? גם כאן לאליאב הייתה תשובה ברורה: "הייתי מעדיף לפגוש את נופר במקום אחר ואין לי ספק שאני אפגוש אותה מחוץ לבית".

אליאב בראיון עם אסי וארז (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
חיוך למרות הכל | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

לפני שהשתחרר לחבק את משפחתו ביקשו ממנו צמד המנחים את ההימור שלו לזוכה הגדול, וניתן להגיד כמעט בוודאות שתשובתו לא הפתיעה איש: "אני באמת מקווה שאחי יזכה בתכנית, הוא האהוב שלי".

דנית בוכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
דנית מתקשה להשלים עם הבשורה | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
אליאב הוא המודח ה-12 מבית האח הגדול (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
ונפרדת למרות הכל | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
נופר בוכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
נופר ואחי מתקשים לעכל | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

עוד באח הגדול: 

 האח הגדול, רביעי ושבת אחרי מהדורת החדשות