לאחר שעברו אודישנים אצל השופטים הקשוחים ביותר, מיקי, צחי ודורון ניסו הערב בקולות שלכם ולהרים את המסך. אתם, השופטים מהבית, התרגשתם והרמתם לשלושתם את המסך, מה שזיכה את הדיירים בתקציב מותרות מפנק. 

22:30 ביצוע שלישי – צחי עם 85%

האחרון לעלות היה צחי, מלא התרגשות ועל סף דמעות. אחרי יומיים שלמים של חזרות, נעמד צחי, היחיד שאינו הזמר מול המסך וביצע את השיר בצורה מרשימה. הראשון להעניק לו פס כחול היה רני כשאחריו הייתה זו אסתי שענקיה לו שבע נקודות. בסוף הביצוע צעק צחי לבנו: "נעם, אתה החיים שלי", ומיד אחרי זה נסגרה ההצבעה וצחי סיים 85 אחוזים.

22:22 – ביצוע שני – מיקי עם 92%

מיד אחרי ההתפרקות המרגשת של דורון, עלה מיקי לבצע את שירה של כריסטינה אגילרה בידיעה שהוא חייב להגיע ל-68% כדי לשבור את השיא. אחותו של מיקי שהייתה בקהל לא הפסיקה להתרגש בציפייה שהרף יעלה וישבור את 60 האחוזים. ראשון השופטים להעניק למוקי 7 נקודות היה מוקי, ומיד אחריו אסתי ורני העניקו לו פס כחול.

הקהל בבית שכנראה התרגש במיוחד הוסיף את קולו, ומיקי סגר שיא מדהים של 92 אחוזים.

22:15 – ביצוע ראשון – דורון מירן עם 67%

הראשון לעלות על הבמה ולהתמודד עם ההתרגשות והקהל הרחב היה דורון, שבחר לבצע את שירו של הזמר חוסה חוסה, אותו חידש אייל גולן. דורון עלה לבמה עם עיניים מכוסות, התרגשות שיא ונעמד מול המסך בתקווה שיעלה. הרף טיפס לאיטו, עד שרני ואסתי הניפו אצבעות, ודורון שבר את 60 האחוזים והמסך עלה.

מיד עם עלייתו של המסך ראה דורון את משפחתו ופרץ בבכי. רני: "אתה משאיר אותנו בלי מילים, ואני מקווה שכשתצא מפה בעוד חודשיים תחזור לבמות". מיד אחריו הייתה זו אסתי שהודתה שהלב שלה דופק בטירוף והיא מתרגשת יחד איתו: "אתה פרופרמר מדהים" הוסיפה, ורק מוקי שהצביע אדום הודה שהביצוע היה מרגש אך לא מספיק.  

רגע לפני: איך נראו הפיינליסטים בחדר החזרות?

מיקיאגי - "Beautiful"

לאחר שגרם למוקי לפנטז על קאמבק עם הקאבר שלו לביטלס, יבצע הערב מיקיאגי את "Beautiful" של כריסטינה אגילרה. למרות הניסיון האדיר בהופעות מול קהל, ההתרגשות לא פסחה גם עליו: "אני מפחד שהקול שלי יבגוד בי", הודה אתמול. אם תשאלו אותנו, בחזרות הוא נשמע כל כך טוב שאפילו תהינו אם יש מצב שה"אגי" זה קיצור של אגילרה?

דורון מירן - "אתן לך"

דורון מירן, עוד אחד שהמשימה אמורה להיות קטנה עליו בגלל הניסיון העשיר, בחר להיכנס הערב לנעליו של אייל גולן עם השיר "אתן לך". ואם חשבתם שהבחירה במזרחית היא הבחירה הקלה, אז טעיתם בגדול: דורון לא יסתפק במילים המתורגמות לעברית, אלא יבצע חלקים מהשיר בספרדית. נשמע שיהיה מוי כיף.

צחי אשכנזי - "ילד של אבא"

בניגוד למיקי ודורון שהתנסו ורגילים להופיע מול קהל גדול ולשיר בשידור חי, עבור צחי מדובר בחוויה חדשה ומאוד מרגשת, בעיקר בגלל שאת השיר הערב הוא מתכנן להקדיש לבנו, נועם. צחי בחר לשיר "ילד של אבא" של השופט מוקי, ומלחשים שבאחד הפזמונים הוא זומם להחליף את המילה "ילד" ובמקום זאת לשיר "נעם שלי - לך רק בדרך שלך". האם הוא יצליח לעמוד בהתרגשות?

רוצים להעניק לאחד מהם חסינות? הורידו עכשיו את אפליקציית mako והצביעו

"האח הגדול" - רביעי ושבת ב-21:00