עוד לא עבר שבוע מאז שנכנסו לבית הדיירים החדשים- ישנים והם כבר הספיקו לעורר לא מעט מהומות. יוסי בובליל, שהיה שם בעונה הראשונה, שלח לסיבוב נוסף את הבת עינב בלעדיו, ומקווה שהיא תסגור מעגל ותחזור עם המיליון: "כשהיינו שם יחד לא הפרעתי לה והיא זאת שעזרה לי. הפעם אני מאחל לה שתביא את המיליון, הייתי רוצה שיהיה לה ולילדים בית משלהם". 

לעינב הצטרפו גם בני, מנחם, אורטל ונופר, ויוסי טוען שהם אלה שעוררו את הבית מחדש: "הדיירים הותיקים חוששים וזה טבעי לחשוש. הם היו רדומים ואז הכניסו דמויות חזקות כאלה. שף, כשהוא מבשל, יש תבלין מיוחד שהוא מוסיף כדי שישפיע על האוכל. אני חושב שהמלהק הוא טבח חבל על הזמן", הוא צוחק, וקותי מגלה שהוא חושב שהדיירות הן החזקות יותר: "אני לא בונה על בני ומנחם בן", הוא אומר.

"זוגיות בבית זה קשה"

אנה ואחי – סיפור אהבה      (תמונת AVI: mako)
"היינו רק חברים". אחי ואנה | תמונת AVI: mako

למרות שעינב היא הפייבוריטית שלו לניצחון, יוסי מודה שליבו יוצא דווקא לדיירת אחרת שנמצאת בבית: "ממש כואב לי הלב על דנית ועל המצב שהיא נמצאת בו. היא אומרת לאליאב 'אין לי בעיה, תעשה מה שאתה רוצה שאני לא אראה'- בבית הזה אפשר לא לראות משהו?".

גם אנה, שעזבה השבוע את הבית, ניהלה מערכת יחסים מורכבת עם אחי וחוותה לא מעט משברים: "זוגיות בבית זה קשה. כל פעם כשהתקרבנו קצת התחלתי להילחץ איזה רושם יקבלו מזה. להיות פתוח שם למישהו זה הרבה יותר קשה מבחוץ", היא מסבירה ומדגישה שהרומן כבר מאחוריה: "זה נגמר עוד כשהיינו שם. היינו יותר חברים, כל הזמן זה היה צעד קדימה שני צעדים אחורה".

 עוד בתכניות קשת: 

 "מה אתם אומרים", רביעי - חמישי, 09:00