לפני ימים בודדים נאלצה אורטל גושן לעזוב את הבית מסיבות רפואיות. אורטל אמנם שהתה בבית האח הגדול פחות משבוע, אבל הספיקה להיכנס ללב של לא מעט דיירים.

אחרי שניהלה שיחה עם הצוות הרפואי ועם האח הגדול החליטה אורטל לשתף את הדיירים וכמובן גם את הצופים בפרטי האירוע. "אני רוצה לדבר שנייה, אני עכשיו אתחיל לבכות כי קשה לי, אבל זה יעבור", פנתה אורטל אל חבריה בסלון הבית. "תמיד הייתה לי בעיה בבלוטת התריס, ובתהליך הבדיקות גילו שיש לי נפיחות. עשו לי בדיקה שנקראת ביופסיה והרופא אמר לי עכשיו שמה שיש לי כרגע זה גידול שהוא סרטני, אבל זה עובר בניתוח שצריך לקרות עכשיו. אני צריכה לצאת מהתכנית, אבל אפשר לטפל בזה. מה שחשוב זה שמצאו את זה עכשיו ויעשו את הניתוח ואני אהיה בריאה".

הדיירים ההמומים פרצו בבכי וניגשו לחבק את אורטל, שסיכמה: "אתם מדהימים. התחברתי לכל אחד מכם ואני מקווה שבעזרת השם זה יהיה מהר, וזה רק יהיה עוד שלב בחיים".

בהמשך ליוו הדיירים את אורטל לחדר האח הגדול,  שם הוא הבטיח לעדכן אותם בשלבי ההחלמה של אורטל. עוד עדכן האח כי אורטל תוכל לחזור כדיירת בעונה הבאה. רגע לפני שיצאה מהבית אמר לאורטל האח הגדול: "את אישה מיוחדת ומקסימה ואמיצה. כל מה שנשאר לאח הגדול לאחל לך זה בריאות. תודה לך אורטל".

רגעים ספורים לאחר שידור הקטע כבר הוצף דף הפייסבוק של התכנית במאות איחולי החלמה לאורטל, שהעלו הגולשים וגם אתם מוזמנים להוסיף לה את איחוליכם.

עוד בתכניות קשת:

האח הגדול, רביעי ושבת ב-21:00