המסך עלה, הקולות נספרו ומיקי נבחר להיות הכוכב הגדול הראשון של בית "האח הגדול" וזכה בחסינות. מיד עם סיום שלוש ההופעות, התבשרו הדיירים על רשימת ההדחה החדשה, כשהפעם הבחירה נעשתה אך ורק על ידם כשנכנסו ביום שלישי האחרון למסור את שמות הדיירים אותם היו רוצים לראות מחוץ לבית. 

הערב (שבת) אחד או אחת מהרשימה הבאה ינופף לשלום לשאר הדיירים, יעלה במדרגות הבית ויפרד מבית האח. מי זה יהיה? זה תלוי רק בכם - זה הזמן שלכם להשפיע ולהצביע לטובת הדייר או הדיירת אותם תרצו לראות ממשיכים.

טל גלבוע (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
טל גלבוע | צילום: יריב פיין וגיא כושי

מי העמיד את טל להדחה?

לינור טענה שהקרבה של טל אליה בתקופה האחרונה היא צעד אסטרטגי, מיקי אמר שהוא "לא קונה את החנפנות שלה", אליאב הסביר שפשוט אין לו כוח לגישה שלה. וצחי טען שבגלל הטבעונות של טל הוא מתחיל לחלום על חיות ולדמיין אותן: "אני אוכל עוף ואני חושב שזה ציפור".

מרטין סולל (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
מרטין סולל | צילום: יריב פיין וגיא כושי

מי העמיד את מרטין להדחה?

דנית הסבירה שהיא פשוט "לא מתחברת לטיפוס שהיא", אחי חושב שהיא סכסכנית ואנה הייתה הכי קרת רוח והסבירה ש"משהו במבט שלה עושה לה צמרמורת".

דורון מירן (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
דורון מירן | צילום: יריב פיין וגיא כושי

מי העמיד את דורון להדחה?

אלדד יריבו המושבע בבית, טען שדורון הוא "וולגרי ולא אמין, סכסכן ואגואיסט". לינור סיכמה את היחסים ביניהם בשלוש מילים קשות במיוחד: "איכזב אותי מאוד". מיקי בכלל העמיד אותו כחלק מהמאמץ הקבוצתי של המחנה שלו: "יש הרבה אנשים בבית שלא אוהבים אותו, אני עושה את זה בשבילם".

אנה בול (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
אנה בול | צילום: יריב פיין וגיא כושי

מי העמיד את אנה להדחה?

דורון המוזיקאי הסביר שאנה פשוט "מפריעה לו באוזן", לצחי גם לא נוח עם הווליום של אנה: "היא כל הזמן צועקת עלי". ומרטין נימקה את בחירתה בטענה שאנה (ביחד עם חברתה דנית) "לא עושה הרבה בשביל הבית".

לינור שפר (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
לינור שפר | צילום: יריב פיין וגיא כושי

מי העמיד את לינור להדחה?

כמו שלינור העמידה אותה, גם טל העמידה את לינור בטענה ש"יש בה משהו מאוד פרמיטיבי שמציק לה". אחי טען שיש ללינור "צד אגואיסטי ואינטרסנטי", ואליאב פשוט חשב כמו אחי.

אלדד גל-עד (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
אלדד גל-עד | צילום: יריב פיין וגיא כושי

מי העמיד את אלדד להדחה?

דנית חשבה (ובצדק) שאלדד העמיד אותה להדחה, אנה טענה שהיא מתקשה להאמין שההתנהגות של אלדד מאז שקארין הודחה היא אמיתית. דורון שמרבה להתווכח עם אלדד, כמובן העמיד אותו להדחה מכיוון שלטענתו הוא "אדם רע" וטל סיכמה "הוא חנפן, וזה מרגיז אותי".

>>רוצים להצביע לדייר או לדיירת שלכם? הכנו לכם הסבר איך עושים את זה שלב אחר שלב

*עלות הצבעה 1 ש"ח, ניתן להצביע עד 10 פעמים ביום. שימו לב - כל הצבעה מעבר למכסה לא תיספר אך תחויב. בכפוף לתקנון

עדיין לא הורדתם את האפליקציה? הורידו עכשיו לאייפון ולאנדרואיד!