כמו בכל שבוע, הדיירים נכנסים לחדר האח הגדול ומשתפים אותו במחשבות הכי כמוסות שלהם. מבחינת הדיירים מדובר בדברים שנשארים בחדר האח, דברים ששאר הדיירים לא ידעו לעולם, אבל אנחנו - כן. קחו לדוגמא את אורטל שהחליטה לחלוק עם האח את דעתה על המחנות שהתהוו בבית: "הקבוצות התחדדו, אבל עדיין יש את אלה שיושבים על הגדר", היא איבחנה, "אנה ודנית למשל, מבפנים הן איתנו אבל כלפי חוץ הן שומרות על יחסים טובים עם כולם".

עוד בתכניות קשת:

"ימים לא קלים - יש פה המון ארס"

למי שמרגיש קצת מחוץ לעניינים, להלן תזכורת קצרה: הקבוצות החדשות בבית הם תוצאה ישירה של ריב בין מיקי לבין טל ואורטל, לאחר שמיקי הציע להעניש את אורטל ולעשות עליה חרם: "כולם שתקו", אמרה טל בהלם, "זה גרם לי להסתכל על אנשים אחרת. ממיקי אני כבר לא מצפה לכלום. הוא רע מהיסוד". מיקי מצידו הודה שזה סתם היה איזשהו רעיון שעלה לאוויר ושאילולא כל הבלאגן שנוצר מסביב אולי הוא כבר היה מתנצל. מסתבר שמיקי בכלל מרחם על אורטל: "היא הבינה שבשביל לקבל תשומת לב היא צריכה לגרום לאנשים לשנוא אותה". לטל לעומת זאת הוא לא עושה הנחות: "היא גילתה את פרצופה האמיתי - המרושע והאכזרי", אמר, "יש פה המון ארס. יצרתי לעצמי חומת מגן פנימית כדי להגן על עצמי מהרעל". 

קארין ואלדד על הספה (תמונת AVI: mako)
"הדבר הכי רומנטי שקרה לי בזמן האחרון" | תמונת AVI: mako

ולעניינים אופטימיים יותר - מה קורה בגזרת הזוג הראשון בבית? "פיזית הוא מאוד הטעם שלי", אומרת קארין על אלדד, "אבל חשבתי שהוא מאוד אגרסיבי ושאני לא אסבול את זה, אבל זה ממש מבדר אותי", היא צחקה. בהמשך סיפרה קארין שהקשר הזה כנראה לא היה מתקיים מחוץ לבית האח הגדול: "לא הייתי יוצאת עם טיפוס כזה". אלדד מסכים: "בחוץ לא היינו יכולים לנהל מערכת יחסים, העולם בבית שונה מהעולם בחוץ". ומה חושבת קארין על המעבר של אלדד לטבעונאות: "זה הדבר הכי רומנטי שקרה לי בזמן האחרון".

מתנה לשישי - הדיירים חוגגים לצלילי "Want To Love" 

יש רק דבר אחד יותר משמח מלקבל מתנה, וזה כמובן להיות זה שמעניק את המתנה ומשמח מישהו אחר. בדיוק בגלל זה החלטנו לתת לכם, הצופים בבית, את ההזדמנות לפנק את הדיירים במתנה לשישי ולבחור איזה שיר ישמיע האח הגדול לדיירים: "נשבע לך לא בוגד 2" או את השיר "Want To Love" של הדיירת לינור שפר. 

הבחירה שלכם: "Want To Love" / לינור שפר

לפני שנכנסה לבית, הספיקה לינור להוציא קליפ בשפה הרוסית בשם "Want To Love", עליו היא חתומה כ-"Miss Shefer". מדובר בבלדת פופ עכשווית, ומשם השיר ניתן להסיק שהוא עוסק באישה שמחפשת אהבה בעיר הגדולה.

המקום השני: "נשבע לך לא בוגד 2" / הישראלים וחזי פרץ

הכניסה של דורון מירן לבית האח הגדול גרמה להתעוררות מחודשת סביב הלהיט הקלאסי "נשבע לך לא בוגד" שמזוהה עם הביצוע שלו. החידוש בעל השם המקורי, "נשבע לך לא בוגד 2", הוא גרסה שמשלבת בין המזרחית של המקור לבין ראפ והיפ הופ. מי שאחראי  לביצוע הם צמד "הישראלים", ביגי ושורטי, שחברו לחזי פרץ.

דברים שנשארים בחדר האח - ימי שישי ב-21:30

"האח הגדול" - משדר הדחה: מחר ב-21:00