הבלוג של דורון: "אל תיבהלו ממני"

אנחנו נכנסים אל חדרו של דורון מירן וזוכים לפגוש את מי שבשנות ה-80' חימם את זוהר ארגוב, הפך לזמר מוכר בפני עצמו ובימים אלה מבלה בין קירות "האח הגדול". מירן נשוי לדורית ואב לשלושה, ולמרות הקריירה הארוכה והבמות שעבר עדיין מרגיש "עננים" לדבריו: "זה מרגש אותי ברמות", הוא משתף, "לא כל אחד מקבל צ'אנס להגיע לתכנית כזו ואני מעריך את שרוב היום אני אבלה מול המראה בסידור השיער", הוא צוחק.

"העולם לא שייך רק לצעירים וגם לאנשים בני חמישים מינוס מגיע לזכות במיליון", הוא ממהר לשתף, "גם אנחנו צריכים לפרנס ילדים". בין סידור השיער להצגת הנעליים האדומות ויוצאות הדופן שלו, הוא מוצא זמן לעדכן מי זה באמת דורון מירן: "כולם חושבים שאני ערס, אבל זה לא נכון. המאה שלי אולי כזה, אבל אני בחור רגיש וטוב שלא מציק לאיש ואני בטח אבכה הרבה בבית, אני יודע שאני רגיש ברמות קשות".

הבלוג של לינור:  "מי שלא לוקח סיכונים, לא שותה שמפנייה"

נופי הגליל וכרמיאל היו אלו סביבם צמחה וגדלה, אבל את התקופה האחרונה העבירה בין פסל החירות לשדרה החמישית בניו יורק. זוהי לינור שפר, מי שהיום מתפרנסת מסליקת אשראי וענייני נדל"ן. אנחנו פוגשים אותה במלון אחרי ארוחת הצהריים בזמן שהיא מקנחת עם ממתקים כדי לשמוע איזו לינור נראה בבית: "יש לי פרסונה מאוד מעניינת וצריך לדעת לאכול אותי. אני באה עם טוב לב ואוהבת להיות חברמנית ומקבלת הכל בחום ואהבה."

אם חשבתם שלינור הגיעה עם תכנונים ספציפיים לבית האח, היא ממהרת לעדכן אחרת: "לא לשבתי על זה יותר מדי, אני מאמינה שצריך לקפוץ עם הראש למים ושבכל מקרה יהיה כיף. אני יכולה להסתדר עם כל סוגי האנשים אבל מעדיפה אנשים קלילים ומצחיקים ופחות מתחברת לגסות רוח." את הביקור הקצר מסכמת לינור במשפט שעוד יצוטט כנראה לא מעט: "מי שלא לוקח סיכונים, לא שותה שמפנייה."

הבלוג של אנה: "אני בטח אתרגל אחרי יום, יומיים או חודש"

כמו כל שאר הדיירים, גם אנה קיבלה חדר עם שתי מיטות ביניהן היא מזגזגת כדי להעביר את הזמן שנותר עד לכניסה לבית. רחוקה מהסלולרי וטלוויזיה, עם ערימה של סדרות וסרטים שהיא לא מוצאת בהם עניין, היא משתפת אל מי הכי תתגעגע: "השותף שלי לדירה הוא גם החבר הכי טוב שלי, תשעים אחוז מהזמן אני איתו", היא מעדכנת, "זה קצת מוזר שאני לא יכולה לדבר איתו, אבל אני בטח אתרגל אחרי יום, יומיים או חודש."

אנה, שרגילה להיות מצולמת בעקבות העיסוק שלה כדוגמנית, חושבת שהדבר הראשון שאנשים חושבים עליה הוא שהיא חמודה או סנובית: "האמת שזה משתנה כל הזמן. אני מעריכה שלא אתסדר עם אנשים בעלי דעות קדומות וכאלו שלא מוכנים לפתוח את הראש". רגע לפני שהיא חוזרת לבידוד שלפני הכניסה לבית ביקשנו ממנה למסור מסר קטן לאומה: "תצביעו לי, זה הכל", היא מבקשת ונפרדת לשלום.

עוד בתכניות קשת:

האח הגדול, רביעי ושבת ב-21:00, ערוץ 2