הזוכה הגדולה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
טל גלבוע היא הזוכה הגדולה | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

אחרי 109 ימים בתוך בית האח הגדול הגענו הערב לישורת האחרונה. כל מודחי העונה הגיעו בשעות אחה"צ להכנות לקראת אירוע הגמר, התמרקו, התאפרו וחיכו לראות מהו סדר יציאת הדיירים. הראשונה שיצאה מהבית הייתה נופר מור, ואחריה יצאו דנית גרינברג, לינור שפר, אלדד גל-עד, והזכוה הגדולה, טל גלבוע, שיצאה לצלילי ד"ר קספר וירדה להתחבק עם כל מודחי העונה.

טל תולה שלט (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
מסיימת כמו שהתחילה | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
טל היא הזוכה הגדולה ואלדד גל-עד הוא המודח האחרון של העונה 

אחרי שכמעט כל דיירי מודחי העונה היו בטוחים בניצחונו של אלדד, הודיעו ארז ואסי לשני המועמדים האחרונים בבית שהזוכה הגדול של העונה היא טל גלבוע. מיד עם יציאתו התחבק אלדד עם אהובתו, קארין זלאיט, וההתרגשות ניכרה על פניהם. מיד לאחר מכן התיישב אלדד מול אסי וארז למילים ראשונות: "אין לי מושג באמת מה קרה, אבל מגיע לטל". בהמשך דיבר אסי על התהליך שעבר אלדד בבית: "אני רוצה להתנצל אם פגעתי במישהו", אמר אלדד, "אבל יכול להיות שזה בגלל שאכלתי בשר", הוא צחק והוסיף שמכאן הוא מתכוון ללכת עם קארין למקום בו לא ילוו אותם מצלמות.  

אלדד וקארין מתחבקים (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
נשיקה ראשונה מחוץ לבית | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

מרטין בוכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
מרטין לא מעכלת | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

נופר ואליאב מתחבקים (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
אליאב מקבל את נופר | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

 >> בלעדי לאתר: מיד אחרי הגמר יתחיל שידור חי מנווה אילן עם הזוכה – הישארו עימנו!

לינור שפר היא המודחת השלישית

 אחרי יציאתה של דנית הכריז ארז שלינור סיימה במקום השלישי, ואחרי שירדה במדרגות חיפשה לינור את אמא שלה, אך הבינה שקודם עליה לראות את סיכום העונה שלה והתיישבה מול המסך בהתרגשות. אחרי חיוכים רבים, פנו אליה אסי וארז כדי לשמוע מילות סיכום ראשונות: "זה לא מה שחשבתי כשעליתי על המטוס ארצה", סיפרה לינור על החוויה, והוסיפה: "בחרתי להיות לבד, אבל לא הייתי לגמרי לבד – הייתי גם עם מיקי, מרטין ודני ואני מתכוונת לשמור איתם על קשר". לסיום אמרה לינור שלמרות הכעסים והמחלוקות, היא מכבדת את טל גלבוע.

אירוע הגמר – האח הגדול 6 (צילום: נופר יורן)
החיבוק המרגש של העונה | צילום: נופר יורן

דנית גרינברג היא המודחת הרביעית

 רגע אחרי שנופר ואליאב התחברו, הודיעו אסי וארז שדנית היא המודחת הרביעית. מיד עם יציאתה מהבית פרצה דנית בבכי מלא התרגשות. בזמן שהוקרן לה סיכום העונה שלה חזרה לדנית למצב חיוכים ושמחה, ומיד לאחר מכן סיפקה מילים ראשונות: "בחוץ אני אדם עם הרבה יותר בטחון, והיום אני קרובה לזה אחרי שלמדתי להכיר צדדים אחרים שלי". בהמשך שאל ארז מי לדעתה הוא הדייר שינצח ודנית ענתה ללא היסוס: "טל!". 

דיירים בסלון בפרונט (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
הדיירים רגע לפני הבשורה על המודח הראשון | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

נופר היא המודחת החמישית

אחרי שבוע אינטנסיבי של הצבעות, סימסתם במרץ והחלטתם שהדיירת הראשונה שתעזוב את הבית היא נופר מור, שמשאירה מאחוריה את דנית, אלדד, טל ולינור. "היה שונה מהעונה הקודמת", סיפרה נופר מיד עם יציאתה, "הייתי אז בת 22, עברו ארבע שנים, כמעט התחתנתי והגישה שלי לגמרי השתנתה - התבגרתי". לאחר מכן עבר אסי לשאלה המרכזית של יציאתה ושאל אותה לגבי אליאב ומה צפוי להם בהמשך: "אני פשוט אלך לעברו, נתנשק ופשוט ניתן לזה לקרות". עוד הוסיפה נופר: "אני ודנית לא החברות הכי טובות אבל כייפנו בשבוע האחרון".

_OBJ _OBJ

 >> בלעדי לאתר: מיד אחרי הגמר יתחיל שידור חי מנווה אילן עם הזוכה – הישארו עימנו!