אוטוטו העונה מגיעה לסיומה והאח הגדול החליט שהוא חייב קצת חופש, ואם הוא לא יכול לצאת בעצמו עד שאחרון הדיירים יעזוב את הבית, הוא פונה אליכם, גולשים יקרים, כדי שתספקו לו קצת ים, שמיים ושמש - שלושה מרכיבים הכרחיים בחופשה חלומית. למרות שהוא כבר עשה בטן גב לא פעם ולא פעמיים בחיים, הצלחתם גם השבוע להפתיע אותו ולגרום לו לקנא עם כמה תמונות יפות במיוחד.

כמו בכל שבוע, התמונות שהאח אהב במיוחד הופיעו על המסך בנסט! קבלו את התמונות שגרמו לדיירים לחשוב על דיל בטורקיה, וכמובן את התמונה הזוכה שגם זיכתה את הצלם המוכשר בפרס השבועי - מצלמה דיגיטלית לצילום מתחת למים מבית NIKON.

יום 1 - יאללה, טסנו מפה

אמר מי שאמר שכדי להיות בחופשה צריך לצאת אליה ואין דרך טובה יותר לזה מאשר מטוס. היוזר #yair shapiro דאג לנו למטוס ממריא דרך דמעה שקופה שגרם לנו לרצות לארוז עכשיו תיק ולצאת לנמל התעופה.

חופשות- מטוס בשמים 8.8.13 (צילום: האח הגדול)
מגיע לחדרה? | צילום: האח הגדול

יום 2 - ילדים עד השמיים

 לרבים מאיתנו חופשה היא לא בהכרח עם בן הזוג או עם חברים אלא גם עם הילדים. למרות שלפעמים ילדים זה חתיכת תיק, היוזר #tuli koppi מראה שאצלו ילדים זה שמחה, תמיד. עד השמיים.

חופשות-ילד עף באוויר 9.8.13 (צילום: האח הגדול)
רק אל תשכח אותי בדרך למטה | צילום: האח הגדול

יום 3 - תנו לשים ת'ראש על דיונה

חופשה טובה היא הרבה יותר ממנוחה לגוף, היא מנוחה לנפש. היוזרית #shany kahlon חזרה למקור המילה "חופשה", אל ה-FREEDOM, כי אין מחיר לחופש. 

חופשות- רגליים FREEDOM (צילום: האח הגדול)
מזל שעשיתי פדיקור | צילום: האח הגדול

יום 4 - ראש טוב כבר אמרנו?

יש אנשים של ים, יש אנשים של בריכה. כך או כך, מים צוננים ומרעננים בחום הגדול זה הכי טוב שיש, באמת. היוזרית #eden noam תיעדה איך זה נראה כשמוציאים רגע את הראש מהבריכה. פייר? יותר כיף במעמקים.

חופשות-בחורה בבריכה 11.8.13 (צילום: האח הגדול)
לא מאמינה שמחר חוזרים הביתה | צילום: האח הגדול

יום 5 - ושכולם יקפצו, אבל בקטע טוב

יסלחו לנו כל חובבי וחובבות חופשות השופינג למיניהן בניו יורק ובפריז, אבל כשזה מגיע לזיכוך אמיתי של הנפש - אנחנו בעד ללכת על מקום שגורם למישהו לקפוץ עד השמיים. זה המקום הכי מתאים בשבילנו ובדיוק בגלל זה, התמונה של היוזרית #dganit peer היא התמונה הזוכה של השבוע אז הרבה מזל טוב! 

חופשה-- איש קופץ התמונה הזוכה (צילום: האח הגדול)
אני עף! אני עף! | צילום: האח הגדול

יום 6 - לשחות אל האופק

בריכות אינסופיות זה דיבור. באמת. לשחות במי הטורקיז ואז להרים את הראש ולראות את הניגוד המסעיר של הנוף המדברי, אחחח, הכי קניתם אותנו. היוזרית #nofitmr השוויצה קצת עם החופשה המופלאה שלה ולמרות שאנחנו ממש מקנאים אנחנו מפרגנים לה. כמה שאפשר.

חופשות- בריכה אין סופית (צילום: האח הגדול)
איזה מים - שמפניה! | צילום: האח הגדול

יום 7 - חוף שהוא חלום

אז מהו הלבוש האולטימטיבי לחופשה? היוזרית #lim0r מציגה שמלה קצרה ולא מחייבת שמשתלבת נהדר עם החוף והנוף שניבט מולו. תענוג אמיתי

חופשות-בחורה בים (צילום: האח הגדול)
איפה הקוקו והסרפן? בים | צילום: האח הגדול

רוצים שגם התמונה שלכם תיכנס לתוך הנסט? זה פשוט מאוד! 

1. צלמו תמונה לפי הנושא השבועי
2. העלו אותה לחשבון האינסטגרם 
3. תייגו #האחהגדול5 (בלי רווחים) וכתבו: חשוב מה שבפנים

זה הכל! מדי שבוע יבחר האח את התמונות המוצלחות ביותר והן יוקרנו בתוך הנסט, והדיירים יזכו לקבל בזכותכם הצצה לעולם בחוץ.

כל התמונות שישתתפו בתחרות יוצגו בגלרייה החגיגית במתחם המיוחד באתר, והתמונה הנבחרת תזכה את הצלם או הצלמת המוכשרים בפרס שווה במיוחד - חופשה בחו"ל באחד מהיעדים הכי אטרקטיבים על גבי הגלובס.

*לתקנון התחרות