לכבוד עשרת הדיירים ששרדו את ההדחה הכפולה (רגע לפני שנאלצנו להיפרד בכאב מביז'ו ומיניב), האח הגדול הזמין אתכם להכניס את המספר "10" הישר אל תוך הנסט. ולמרות שמדובר בסך הכל במספר, הצלחתם להפתיע אותנו עם תמונות מיוחדות שבעיקר עוררו את התיאבון.

כמו בכל שבוע, התמונות שהאח אהב במיוחד הופיעו על המסך בנסט! קבלו את התמונות שעשו לדיירים "10" על הלב, וכמובן את התמונה הזוכה שגם זיכתה את הצלם המוכשר בפרס השבועי - מצלמה דיגיטלית לצילום מתחת למים מבית NIKON.

יום 1 - חביתה או מקושקשת

כולם יודעים שאסור לשחק באוכל, אבל אם אנחנו רוצים לגרום לילד לסיים מהצלחת, כל מה שצריך זה להכניס טאצ' יצירתי לארוחת הערב. היוזר mor# שלח לנו תמונה שהפכה את החביתה הפשוטה לחגיגה לעיניים וללשון!

10- חביתה (צילום: האח הגדול)
חביתה או מקושקשת? | צילום: האח הגדול

יום 2 - אין חגיגה בלי בלי העוגה הזוכה

יום הולדת 10 הוא מיוחד במינו, זאת הפעם היחידה במהלך החיים שמתווספת ספרה לגילו של האדם, (אלא אם כן זכיתם לחיות מעבר לגיל 100). גם היוזר shira_gershoni# מאמין שזהו יום גדול בהיטוריה של כל אחד מאיתנו, ולכבוד יום ההולדת העשירי של בן משפחתו החליט לתעד את העוגה. אז שיהיה במזל טוב.

10- עוגה (צילום: האח הגדול)
אין אין אין חגיגה בלי עוגה | צילום: האח הגדול

יום 3 - מסי מגיע לביקור בבית האח הגדול

נבחרת ברסה נחתה השבוע בישראל לאימון חגיגי, וביניהם היה גם כוכב הקבוצה הארגנטינאי - לא אחר מאשר ליאונל מסי האחד והיחיד. בזמן שהוא העביר פסים עם כבוד הנשיא שמעון פרס, היוזר dudi aflalo# מצא לנכון להכניס את המספר המעטר את חולצתו הישר לתוך הנסט והאח הגדול החליט לפנק אותו בפרס השבועי.

10- מסי (צילום: האח הגדול)
מסי מגיע לביקור בארץ הקודש | צילום: האח הגדול

יום 4 - כחול אשר על שפת הים

אין כמו לרבוץ על שפת הים, לשכשך במים ולכתוב מסרים על החול שממש בעוד רגע ימחקו עם הגל הראשון. היוזר lyn<31d# החליט לציין את המספר החולף על חוף היום, וכמו שמספר הדיירים הלך והתמעט במהרה, כך גם המספר הזה נשטף בזרם. 

10- ים (צילום: האח הגדול)
כחול אשר על שפת הים | צילום: האח הגדול

יום 5 - כשהילדים 10 - הכל 10!

החופש הגדול נכנס לישרות האחרונה ואחרי שהסתיימו הקייטנות, ההורים מחפשים כיצד להעסיק את הקטנטנים ויש מי שמנצלים את ההזדמנות לסשן צילומי אופנה, ממש כמו היוזר #אבי מלר שבחר לשעשע את הילדים עם צילומים שהוקרנו בתוך הנסט.

10- ילדים (צילום: האח הגדול)
כשהילדים 10 הכל 10! | צילום: האח הגדול

יום 6 - זה סופו של כל הבלון

מי מאיתנו לא זוכר את הסיפורה הידוע של מרים רות "מעשה בחמישה בלונים", אז אמנם מדובר רק בחמישה ילדים ובחמישה בלונים, אבל אם תעשו את החשבון תגיעו למספר 10 המבוקש. היוזר #רועי הבריק עם הרעיון ואנחנו פירגנו הישר לתוך הנסט.

10- בלון (צילום: האח הגדול)
לא נורא רוני רון - זה סופו של כל בלון | צילום: האח הגדול

 רוצים שגם התמונה שלכם תיכנס לתוך הנסט? זה פשוט מאוד! 

1. צלמו תמונה לפי הנושא השבועי
2. העלו אותה לחשבון האינסטגרם 
3. תייגו #האחהגדול5 (בלי רווחים) וכתבו: חשוב מה שבפנים

זה הכל! מדי שבוע יבחר האח את התמונות המוצלחות ביותר והן יוקרנו בתוך הנסט, והדיירים יזכו לקבל בזכותכם הצצה לעולם בחוץ.

כל התמונות שישתתפו בתחרות יוצגו בגלרייה החגיגית במתחם המיוחד באתר, והתמונה הנבחרת תזכה את הצלם או הצלמת המוכשרים בפרס שווה במיוחד - חופשה בחו"ל באחד מהיעדים הכי אטרקטיבים על גבי הגלובס.

*לתקנון התחרות