העונה השישית של האח הגדול כבר מסתתרת מאחורי הסירים המהבילים של "מאסטר שף", ואתם ממשיכים לשלוח מאות תמונות ובקשות לעמוד הפייסבוק של "מה אתם אומרים" בתקווה לזכות המיליון או אולי לצאת בסוף עם חיים אתגר. השתיים שזכו להגיע הבוקר לתכנית ולהציג את עצמן, הן "מיצי קפיצי", או בשמה האמיתי, ניצן אסרף, מקריית מלאכי, והללויה נשמה אסולין, מדובבת ומאפרת מאיתמר שחולמות לכבוש את הבית הכי מצולם במדינה.

מה פירוש השם הללויה נשמה?

"השם שלי הוא סיפור ארוך" מספרת הללויה על הבחירה הלא שגרתית של הוריה, "השם המלא הוא  הללויה נשמה, ראשי תיבות של כמה וכמה שמות, ויש לי עוד תשעה אחים ואחיות עם שמות מיוחדים כמו תפארת, שלהבת, מיכבי ועוד", היא מספרת.

נפרדים מיניב וביז'ו (תמונת AVI: mako)
גם לכם מגיע לשבת מתוחים על הספה. לא ככה? | תמונת AVI: mako

מהצד השני של השולחן יושבת לה בנחת "מיצי קפיצי": "בילדותי ההורים שלי תמיד אמרו לי שאני קופצת מנושא לנושא, ומדבר לדבר, במיוחד בתחומים אומנותיים, ומשם בא השם והמקצוע." מיצי ניצן רצה בימים אלה עם הצגת ילדים בכל רחבי הארץ, ולמרות הפוביה של קותי מכוכבי ילדים, היא בכל זאת סיפרה קצת על ההצגה: " את המופע העליתי בעקבות סיפור שלי ושל בעלי, עזבנו לארה"ב עם החלום הגדול להביא את המכה וחזרנו עם הזנב בין הרגליים, ועל כך ההצגה"

כמו כל מועמד שישב שם לפניהן, גם הבנות החייכניות נשאלו מה הן יביאו לבית האח הגדול שעוד לא ראינו בעבר, ודווקא הללויה הפתיעה בתשובתה: "אני חושבת שאני מצחיקה ומגניבה והייתי שמחה לנסות את החוויה הזו, וגם כי אני דתייה", היא צוחקת. מיצי מצד שני מבטיחה שהיא תכבוש את כולם: תתחיל מהילדים שלכם, ובסוף גם תגיע ללב שלכם.

עכשיו תורכם

אם גם לכם תמיד אומרים שאתם חייבים להיכנס אל הבית הכי מצולם במדינה, אנחנו מזמינים אתכם לכתוב לנו בעמוד הפייסבוק ולנסות לשכנע את הפאנליסטים. כמה מכם אפילו יזכו להגיע לאולפן ויקבלו הזדמנות להוכיח בשידור חי מה אתם שווים.

לאון שוובסקי מבלה באילת (צילום: אילן פיפסון)
הקיץ בא. למה שלא תבלו בבריכה הכי מוכרת במדינה? | צילום: אילן פיפסון

האינסטגרם מחכה לכם!

סידרנו לכם עוד מסלול להירשם לתכנית: יש לכם 15 שניות לשכנע אותנו באינסטגרם למה אתם אלה שצריכים להשתתף בעונה הבאה.

איך עושים את זה? היכנסו לאינסטגרם, צלמו וידאו בן 15 שניות ותייגו #אודישןהאחהגדול (במילה אחת). המלהקים של התכנית עוברים על כל הפוסטים וקטעי הוידאו שאתם מעלים, ומי יודע? אולי אתם תהיו האחרונים לרדת במדרגות בעונה הבא.

>>ההרשמה נמשכת: אודישן ב-15 שניות