רגע לפני הגמר הגדול, שבסופו נגלה מי יהיה המנצח הגדול, ביקשנו מכם לדרג את הרגעים שעשו לכם את העונה, וללא ספק היו לא מעט כאלו. אלפי גולשים הצביעו והוכיחו פה אחד שהסערות הרגשיות שעברו על הדיירים, הדהדו מהמסך ונכנסו ללב של כולם. קבלו את מצעד הרגעים המרגשים של העונה, שגרמו גם לכם הצופים בבית להזיל דמעה ביחד עם המסך.

מקום 1 - הסוד של לבנה: סיפורה המשפחתי של לבנה נחשף

כבר בערב הכניסה לבית, לבנה סיפרה בתעודת הזהות שלה את סיפורה של אביה, אך מיד הדגישה כי היא לא רוצה "לרכוב" על הנושא ולהתקדם בזכות רחמים מהקהל. ובאמת, למרות שהקהל בבית כבר התוודע להתמודדות המשפחתית בתחילת העונה, הדיירים בבית כלל לא היו מודעים לנושא, עד למשימת האחפליקציה - שם צפו ביחד עם לבנה מקבלת מסר מאביה, ולראשונה העונה נחשפו למצבו. לבנה בכתה בהתרגשות כשצפתה באביה המוסר לה את אהבתו, ועימה בכו גם דיירי הבית והצופים האדוקים, שהכתירו את הרגע הזה בתור הרגע הכי מרגש של העונה.

מצעד הדמעות (תמונת AVI: mako)
הדמעות של לבנה סחפו מדינה שלמה | תמונת AVI: mako

מקום 2 - הלב של לאון נשבר: פאולינה מודחת, לאון מתקשה לעכל

האהבה של לאון ופאולינה התגבשה לעיני המצלמות, וכולנו עקבנו בשקיקה כיצד הצמד שנאלץ להתחזות לשני אחים בשבוע הראשון שלהם בבית, הפך לזוג רומנטי ומתוק במיוחד. חלפו רק 44 יום, וכבר צופי התכנית בחרו להדיח את פאולינה מהבית ולהשאיר את לאון לבדו (עד לגמר הגדול), והרגע הזה שבו התבשרו השניים כי הם עומדים להתפצל, היה לאחד מהרגעי הבכי הזכורים ביותר העונה.

פאולינה יוצאת מבית האח הגדול (תמונת AVI: mako)
פאולינה מודחת ולאון נשבר | תמונת AVI: mako

מקום 3 - דורין בוכה ביחד עם בעלה: דורין מקבלת דרישת שלום מהבית

דורין וליאור סגול מנהלים ביחד עסק משגש ובעיקר מגדלים משפחה לתפארת בת שלושה ילדים (פריאל, תהל וטוהר), ולא נפרדים לעולם - עד שדורין בחרה לצאת להרפתקאה והגיעה לבית האח הגדול. במהלך כל העונה היא לא הפסיקה להתגעגע, והכל התנקז לרגע אחד בו צפתה בליאור על המסך בסלון והתפרקה בבכי. ליאור באותו הזמן בכה ביחד איתה. כאשר דורין הודחה מהבית,השניים התאחדו לראשונה ובכו זה בזרועות זו.

הדיירים מקבלים דרישות שלום מהבית (תמונת AVI: mako)
ים של דמעות בשתי עיניה | תמונת AVI: mako

מקום 4 - איתי נשבר: ירדן צוחקת על הגמגום של איתי

מאז שהוא זוכר את עצמו, איתי מתמודד בגבורה עם הגמגום ממנו הוא סובל, או כמו שהוא עצמו הגדיר זאת: "החיסרון הכי גדול שלי מתגלה ברגע שאני פותח את הפה". במהלך העונה הוא מעולם לא נתן לגמגום להפריע לו בדרכו, גם כאשר נאלץ לעמוד על שלו במאבקים מול טהוניה, אך רגע אחד הצליח לשבור את רוחו ולגרום לו לברוח לחדר השינה ולבכות בין הסדינים, כאשר במהלך שיחת חולין עם לבנה וירדן, ירדן לא הצליחה להתאפק וצחקה מאיתי, שלא הצליח להשלים את המשפט.

ירדן צוחקת מהגמגום של איתי (תמונת AVI: mako)
הרגע ששבר את איתי | תמונת AVI: mako

מקום 5 - לאהבה יש מחיר: יניב מבין שאין סיכוי ליחסים עם אור

כשאור נכנסה לבית האח הגדול, היא הביאה עימה רוח רעננה ומיד סחפה אחריה את דיירי הבית, במיוחד את דור ויניב שהתחרו על ליבה. בעוד דור ואור חיממו את היחסים עד לכדי זוגיות רומנטית, יניב מצא את עצמו מחוץ למשוואה - מאוכזב ושבור לב. הנקמה של יניב לא איחרה לבוא ויניב אמר שאת כל מה שהוא חושב על אור בשידור חי, ובמהרה הידידות האפלטונית הפכה ליחסי כעס והאשמות הדדיות.

 

ליניב נשבר הלב (תמונת AVI: mako)
הגברים בוכים בנסט | תמונת AVI: mako

לא מעט דמעות נשפכו במהלך העונה, וכדי שלא נשכח אף רגע מרגש שכזה, קיבצנו עבורכם קליפ עם כל הרגעים המרגשים הכי אחי. וכמו שאומרים: בוכות הדמעות מעצמן.

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

לכבוד הגמר הגדול: השידור החי פתוח בחינם לכולם, בערוץ 20 ובאפליקציית makoTV