בר רפאלי יוצאת להוט טאב
משתכשכת. בר בבית האח הגדול
לאורך חמש העונות של האח הגדול הגיעו לבקר את הדיירים, כחלק ממשימות שונות ומשונות, כמה מהאנשים הכי מפורסמים במדינה - משפים מפורסמים כמו חיים כהן שהגיעו לבשל לדיירים, דרך עידו רוזנבלום שהגיע עם המונית ועד לדוגמנית הבינלאומית של ישראל, שבאה לבלות. בדרך כלל - לא ברור מי מתרגש יותר לפגוש את מי, הדיירים את הכוכבים, או הסלב'ס את האנשים שכולם עוקבים אחריהם 24/7. הנה כמה ממפגשי הפסגה של בית האח הגדול:

כשאייל גולן שר ללי עוז:

במהלך משימת בית המלון נכנסו אל בית האח הגדול לא מעט אורחים מפורסמים אבל אין ספק שאחד המבקרים שהכי ריגשו את הדיירים הוא הזמר אייל גולן. שיא הביקור התרחש כשברחבי הבית הושמע השיר "אמא", מה שהביא את הדייר לי עוז, שאיבד את אמו, לסערת רגשות גדולה. אייל נכנס ביחד עם לי עוז לחדר האמבטיה והשיחה האינטימית בין השניים לא השאירה עין יבשה, בבית ומחוצה לו.

כשמיכל אנסקי הגיעה לטעום:

אחת היריבויות הגדולות של העונה החמישית הייתה בין הדיירות טהוניה רובל ופאולינה אלברשטיין, יריבות שהתבטאה בכל תחום אפשרי – וגם במטבח. כדי להכריע אחת ולתמיד מי מבשלת טוב יותר, הגיעה שופטת "מאסטר שף" מיכל אנסקי לטעום ולהחליט. מסתבר שזה לא היה פשוט...

כשבר רפאלי פגשה את ג'קי:

במהלך אותה משימת בית מלון גם בר רפאלי בכבודה ובעצמה הגיעה לשכשך בהוט טאב של בית האח הגדול. תודו שזה לא משהו שקל להישאר אדישים אליו, אבל זה בדיוק מה שהדייר ג'קי מנחם, זוכה העונה השלישית, נדרש לעשות כחלק מהמשימה. האם הוא הצליח לסרב לתמונה עם הדוגמנית הבינלאומית? ברור שלא, אבל בינינו – מי היה מצליח?

כשחיים רביבו ויורם ארבל שידרו מהבית:

כשדיירי העונה הרביעית התבשרו שהם עומדים לשחק כדורגל נגד הבית הארגנטינאי, לא פחות, סביר להניח שהם לא ציפו לתוצאות מרשימות במיוחד, עד שהם גילו מי המאמן שלהם: לצורך המשימה נכנס לבית האח הגדול חיים רביבו ולימד את הדיירים כל מה שהוא יודע. טוב, כמעט הכל. כשהגיע המשחק עצמו, הצטרף לרביבו השדרן יורם ארבל, שדיווח על הניצחון של הבית הישראלי. גווווווווול!

כשמשה גרטל פגש את יניב:

הפרשן הכי מפורסם של בריכת השחייה, זה שאנחנו לא רואים אף אולימפיאדה בלעדיו, הגיע אל בית האח הגדול כדי לשדר מהמשחקים האולימפיים של דיירי העונה החמישית. השדרן שלצדו היה לא אחר מאשר הדייר יניב אויזרץ, שהפתיע אפילו את גרטל הוותיק והפגין יכולות מרשימות.

כשאף אחד לא התייחס לסבלימינל וליאור פרחי:

אי שם ב-2008 השיר "תיזהר ממנה" בביצוע המשותף של ליאור פרחי והראפר סבלימינל היה להיט שכולם, אבל כולם, זמזמו בלי הפסקה. גם הדורבן של העונה הראשונה, יוסי בובליל,שר בלי הפסקה על הדבורה שמיד עוקצת, אבל דווקא במסגרת משימת ההתעלמות,  נכנסו שני הכוכבים לבית לבצע את השיר.

כשעידן רייכל המיס לכולם את הלב:

במסגרת משימת "הקייטנה" של העונה החמישית הגיעו לשיאם לא מעט עימותים ויריבויות, והאווירה בבית נעשתה טעונה. מי שהצליח לשנות את המצב הוא עידן רייכל שהגיע להופעה אינטימית מול הדיירים, והצליח להשכיח את כל הכעסים והמתחים. תמיד עובד, נסו בעצמכם.

עוד באח הגדול:

האח הגדול: העונה החדשה מתחילה ב-14.05