אומרים שאתה לא יודע כלום על מישהו עד שאתה גר אתו, אז יצאנו לבדוק אצל דיירי בית האח הגדול, הלא הם מודחי עונה 5, מי - לאור ניסיונם בבית - ינצח מחר בגמר הגדול.

שלי ורוד, שהודחה שישית מהבית, יודעת בדיוק במי היא תומכת: "בלבנה היה משהו יותר נקי. המצב אצלה בבית קשה והיא אף פעם לא השתמשה בזה".

גם מירי חן, שהודחה שנייה מהבית, תומכת לחלוטין בגברת זוהרים, אבל מסייגת: "יש בטהוניה משהו מאוד מבלבל", היא מסבירה, "מצד אחד בא לך לבוא לחבק אותה, ומצד שני יוצאת הטהוניה הקשה, שמאוד קשה לדבר איתה. שאת לא יודעת להתמודד איתה ומאיפה הסכין תגיע. לבנה שיחקה עד הסוף כמו שצריך".

דנה רן, שלמרות שהודחה רביעית הייתה אחת מהדיירות הבולטות של העונה, תומכת גם היא בלבנה, אבל תשמח אם דור יזכה. מוטי גלזר, שהספיק לבלות בבית רק שבועיים, הסביר כי גם הוא היה שמח לו לבנה תיקח את הגמר. "הייתי מאוד שמח מזה. מאוד".

דנה בסלון (תמונת AVI: mako)
שמחה אם דור יזכה | תמונת AVI: mako
דורין בחדר האח (תמונת AVI: mako)
תומכת בלבנה | תמונת AVI: mako

"נתתי ללבנה את המפתח למיליון"

מי שלוקח בעלות על נצחונה האפשרי של לבנה הוא לא אחר מרוני מיילי, הדייר שהודח ביום ה-15 מהבית בידי האח הגדול בעצמו, בין היתר בגלל ריב קשה עם זוהרים. מאז המקרה כבר הספיק מיילי, קרוב משפחה רחוק של לבנה להתפייס עם משפחתה, ואין ספק שכיום הדייר מכה על חטא. "היות ואני נתתי את המפתח למיליון ללבנה במה שעשיתי לה  - שזה לא גאווה גדולה, הייתי רוצה שתיקח", הוא אומר.

דורין, המודחת ה-13 שכמעט ונגעה בגמר, אומרת שלו יכלה הייתה נותנת ללבנה, דור ולאון לזכות יחד: "אבל לבנה זוכה", היא קובעת. גילי מיילי חברה הטוב מסביר כי עכשיו, לאחר שדורין יצאה, הוא "נטו בעד לאון".

ענת צאיג, המודחת השביעית, ממשיכה לשמור טינה ללבנה ותומכת בטהוניה: "אני חושבת שאצל לבנה הכל מתוכנן", היא קובעת, "כל הקטע של האותנטיות אצלה מתוכנן. טהוניה יש לה את האקסטרה מייל. כשהיא מרגישה היא עושה". ורוני מיילי מסכם: ללבנה יש נשמה ענקית".
מי יהיה המנצח הגדול של העונה? רק אתם תכריעו - ההצבעה נמשכת.

לאון וגילי (תמונת AVI: mako)
עם לאון עד למיליון | תמונת AVI: mako
שלי במשימת החסינות  (תמונת AVI: mako)
בעד לבנה | תמונת AVI: mako

לכבוד הגמר הגדול: השידור מהבית פתוח בחינם ולכולם - בערוץ 20 ובאפליקציית makoTV