אבי לוי, הדייר שמעולם לא היה מועמד להדחה, הרגיש על בשרו בפעם הראשונה העונה איך זה מרגיש כשדוחקים אותך לפינה. לוי, שעד עתה נהנה מתדמית של איש חביב וטוב לב, נאלץ להתמודד עם האשמות לא פשוטות, שהעמידו במבחן את הקשר שלו עם לאון ודור.

"הנך נתבע ע"י מספר צופים על כך שניצלת את חולשותיהם של הדיירים האחרים בבית", אמר האח, "בעיקר לאון, דור ודורין. קירבת אותם אליך, והולכת אותם שולל מאחורי גבם". אחרי שצפו בקטע בו אבי מעמיד לדחה את פאולינה, בת זוגו בבית של לאון, ולאחר מכן את אור, שהחלה בקשר רומנטי עם דור, השתררה באולם בית המשפט שתיקה מביכה. 

אבי מעניק חסינות
חשבון נפש. אבי לוי | תמונת AVI: mako
"אתה גרמת לאנשים לחשוב ולהרגיש שאתה נמצא כאן בשבילם, שאתה תומך בהם", הטיח עו"ד רונאל פישר באבי, "הנשים הללו שהיו לצדם, היו העוגן עבורם. אתה שמטת את העוגן שלהם במזיד".

"אלה לא החיים האמיתיים שלי פה"

אבי ניסה לשמור בכל הכוח על אווירה עניינית, ולא בהצלחה גדולה: "כשאני מעמיד מישהו אני לא בוודאות קובע שהוא הולך. יש עוד אנשים שקובעים ואז יש קהל שמסמס", אמר, אבל כשעו"ד פישר ביקש ממנו לספר כיצד הגיב לאון להדחתה של פאולינה, נאלץ הנתבע להודות ששוובסקי התרסק בעקבות האירוע. 

לוי אישר שאכן הרגיש אשמה בעקבות הסבל של חברו, אבל סייג ואמר, "אלה לא החיים האמיתיים שלי פה, אני בא לארבעה חודשים וחוזר לחיים האמיתיים. לאשתי".

עו"ד רונאל פישר לא קנה את ההצהרה, ותהה אם לוי פשוט מנסה למכור לדיירים ולצופים שבבית הוא אדם אחר לחלוטין, תהייה שעברה במוחם של כל שאר דיירי הבית.

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן