טהוניה כבר חשבה שפספסה את ההזדמנות לקבל מסר מהבית במשימת "האחפליקציה", אבל האח הגדול לא מזניח אף אחד מהדיירים. אתמול, במה שטהוניה חשבה שהוא עוד הקראת מבזק חדשות במסגרת המשימה, טהוניה גילתה שהיא מקריאה לדיירי הבית מסר שקיבלה מחברתה הטובה ביותר, לירון.

איתי וטהוניה (תמונת AVI: mako)
איתי וטהוניה בשיחה בעקבות המבזק | תמונת AVI: mako
טהוניה הקריאה את המכתב לדיירי הבית, ופרצה בבכי תוך כדי. היא מתקשה להשלים את הקריאה. ועצרה בכל כמה שניות בשביל לקחת אוויר ולהרגע מהדמעות. "טוני שחורי שלי", נפתח המסר, "את נמצאת לקראת סוף המסע אשר שוחחנו עליו רבות. כולנו גאווה והערצה על היותך אדם שנאמן לעצמו. למדנו דרך העיניים שלך שהכל אפשרי".

לירון התייחסה גם למערכת היחסים של טהוניה עם איתי ואמרה: "יש סביבך המון אהבה, מאוד שמחנו שקיבלת חבר מדהים- איתי- שאיתו את כל כך שלווה ונינוחה". לירון סיימה את המסר בבקשה: "אז לוחמת שלי, תרשי לעצמך לשחרר לפעמים, תהני מהחוויה, אנחנו נהנים. את יודעת שבשבילנו את אחת למיליון. אוהבת ומתגעגעת, לירון".

מבזק החדשות של טהוניה מסעיר את הבית

טהוניה אומנם מאוד התרגשה מהמסר שקיבלה סוף סוף, אבל מבזק נוסף שהגישה עורר גם הוא סערה בבית. טהוניה סיפרה לדיירי הבית ב"חדשות האח הגדול" שירדן אמרה לאיתי שהיא מורידה בפניו את הכובע על ששרד את ההדחה והוסיפה: "אתה הרבה יותר טוב מעוד כמה אנשים בנמצאים פה". בלית ברירה טהוניה חשפה במבזק גם שיחה שהיא קיימה עם לבנה על איתי בה אמרה: "עדיף שנתרחק, הוא נותן לי להרגיש לא טוב עם עצמי".

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

מה קורה עכשיו בבית? צפו בשידור החי