השבוע לראשונה גם הדיירים החדשים עמדו בסכנת הדחה, ואחד מהם אף נכנס לרשימת המועמדים להדחה. אתמול חשפו אסי וארז את המועמדים להדחה – מוטי, לאון, דורין, ולבנה – והדיירים יפרדו מאחד מהם כבר מחר בערב. מי העמיד את מי להדחה, ומדוע דורין החליטה להעמיד את עצמה? ההצבעות החשאיות מחדר האח הגדול נחשפות:

מי העמיד את דורין?
מי העמיד את דורין להדחה?

על אף שהיו שלושה דיירים שונים שהצביעו לדורין, היא נכנסה אוטומטית לרשימה מכיוון שהעמידה את עצמה. דורין בחרה לעשות זאת מכיוון שלטענתה היא "סובלת בבית". דורין אמנם סיפרה שהיא מתגעגעת לילדים ולבעלה, אבל הדגישה שאין לה כוונה לבקש מהאח לצאת מהבית: "אני רוצה לדעת אם הקהל בבית אוהב אותי, אני רוצה שתצביעו לי ותראו לי את האהבה שלכם". מה דעתכם - דורין תזכה לאהבה שלכם?

רוצים להציל את דורין? שלחו את הספרה 1 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

מי העמיד את לאון?
מי העמיד את לאון להדחה?

למרות שבהתחלה נראה היה שהקשר של טהוניה ולאון היה צמוד במיוחד (אפילו היו רמזים רומנטיים), מאז הם התרחקו זו מזה, והפעם טהוניה החליטה להעמידו פשוט כי אין ביניהם שום תקשורת. דיירת נוספת שבחרה להעמידו היא אור, שכבר מימיה הראשונים בבית החליטה לשמור מרחק ממנו: "אולי זה בגלל פליטת הפה שלו". האם שתי הדוגמניות חרצו את גורלו? רק אתם תקבעו.

רוצים להציל את לאון? שלחו את הספרה 2 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

מי העמיד את לבנה?
האח הגדול העמיד את לבנה להדחה

כאמור, לבנה הועמדה להדחה על ידי האח הגדול, וזאת לאחר שעברה על חוקי הבית כאשר ניסתה לתאם הדחות. . מכיוון שנכנסה אוטומטית לרשימה, הדיירים לא יכלו לומר את שמה של לבנה בחדר האח וכמו כן נשללה ממנה הזכות להעמיד הפעם את המועמדים שלה להדחה. מה דעתכם? האם מגיע לה להשאר שבוע נוסף בבית?

רוצים להציל את לבנה? שלחו את הספרה 3 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

מי העמיד את מוטי?
מי העמיד את מוטי להדחה?

בשבוע שעבר מוטי היה חסין מהדחה, וכבר השבוע הוא נכנס היישר לרשימת המועמדים. מסתבר, שלא רק העבודה שהוא חדש גרמה לדיירים לומר את שמו - אבי טען שנמאס לו מה"כבדות" של מוטי: "הוא מלח הארץ, אבל קשה עם היקיות שלו", ולאון הסביר שלפעמים צריך להניח את הדקדוק בצד ופשוט לתת לאנשים לספר בדיחה: "די לתקן אותי בעברית כל הזמן, תן לשבת עם החבר'ה ולדבר". האם מוטי יזכה להעביר עוד שיעורי לשון בבית?

רוצים להציל את מוטי? שלחו את הספרה 4 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

אסי וארז מזמינים אתכם להיות הראשונים לראיין את המודח או המודחת הטריים! חושבים שאתם יודעים מי זה יהיה? מתים לשאול אותו או אותה שאלה? רוצים לשאול את המודח הטרי שאלה? לחצו כאן