למעלה מ-70 יום שטהוניה רובל, אחת הבחורות הכי יפות בבית, לא פגשה את המשפחה שלה, וכמו שרובל היא דמות דומיננטית מאוד בבית האח הגדול, כך גם במשפחה, שמתגעגעת לבת מאוד. בשל כך הגיעה כל המשפחה אל מתחם big בבית שמש, ההום טאון של טהוניה, כדי לאחל לה הצלחה בהמשך הדרך וגם למסור לה ד"ש עם געגוע.

"טהוניה, אנחנו גאים בך, תחזיקי מעמד", איחלה אחותה, שהראתה שהיופי לא עצר אצל טהוניה. בדיוק כשם שבבית האח לא עובר יום בלי איזה סיר שיוצא תחת ידיה של טהוניה, כך גם במשפחה, מרגישים בחוסרה של הבשלנית של המשפחה: "חסר לנו האוכל שלך, אבל אנחנו רוצים שתחזרי בשלום", איחלו לה.

"חולים עלייך, נסיכה שלנו"

"אנחנו מתגעגעים", הודו כולם, אבל הביעו תקווה שההיעדרות הממושכת של טהוניה מחיק המשפחה גם תשתלם בסופו של דבר ותביא, "בעזרת השם", את המיליון. בני המשפחה סיפרו לטהוניה עד כמה כל האחיינים מתגעגעים לדודה שלהם, וסיימו בקריאות "בהצלחה" מרגשות, לדיירת המועדפת עליהם בבית האח הגדול. מרגש.

רוצים גם אתם להגשים את החלום ולהיכנס לחדר האח הגדול? השבוע חדר האח הגדול מגיע למרכז ביג בקרית גת, בתאריכים 24-25/07 בין השעות 17:00 ל-21:00. ואם תתנהגו בהתאם תוכלו למצוא את הסרטון שלכם באתר!