באופן סמלי בשבוע של תשעה באב, נחרב גם הבית השני של האח, הבית שלא היה. ענת, המודחת האחרונה, לא באמת תתגעגע לאנשים שם: "מאוד חיבבתי את טהוניה לזמן מה, ואת דור לאון במקביל, למרות שהם היו מהמחנה השני", הסבירה ענת ומיד חשפה מה היא באמת חושבת על טהוניה, "לא יכולתי לשמוע את הרעש הזה יותר, את הצרחות, את האגרסיביות, פיזית היא גרמה לי לבחילה".

עוד אנשים שפיזית כבר לא יכולים לשבת אחד ליד השני הם לאון וביז'ו, שהתחילו דווקא משיחת כלכלה ועסקים על עלויות של אותו בית השני. ותאמינו לי – להם זה עלה יותר: "מדבר איתי בכלכלה, מה אתה יודע בעסקים", עקץ ביז'ו ולאון לא נשאר חייב: "אם אתה חושב שעסק של חנות בגדים זה לא עסק אתה אטום! אתה בור ועם הארץ!".

לבנה זוהרים, סליחה לבנה שידוכים

ביז'ו המשיך לעקוץ גם לגבי פאולינה ויכולותיה השכליות, מה שהרתיח את לאון במיוחד. ואפרופו פאו, היא חגגה השבוע יום הולדת במזל טוב, עם אורחים כמו אביבית בר זוהר, גילי מוסינזון ודני רייכנטל. ורק למקרה שהחמצתם (או שהצלמים החמיצו) – היא חגגה אותו שוב, עם אורחים מפתיעים כמו אביבית בר זוהר, גילי מוסינזון ודני רייכנטל. אה! ולירון רמתי! עתידות: פאו בעונה הבאה של מה שקורה באילת VIP.

ובינתיים בבית, טהוניה ואיתי העבירו לילה בשיחה אינטימית במיטה, עד שהגיעה הדודה הזאת שאף פעם לא מבינה שהיא מפריעה. "איתי תביא לה נשיקה בפה", לחצה לבנה. "מה אני נראית לך בובה?", נזפה טהוניה בלבנה שהרסה את הרגע הרומנטי.

ולסיום, השבוע למדנו פעם נוספת שלמשפחת מיילי תמיד הייתה זיקה לעולם הזוהר: האלבום של משפחת מיילי נחשף ובו תמונה של רוני עם צ'אק נוריס, גם פנינה רוזנבלום זכתה למקום של הכבוד, ואפילו אורן הקטן האח של גילי עם חברה קרובה (צ'יצ'ולינה).

רוני מיילי ואורן הקטן, תמונות מהעבר (צילום: מתוך הפייסבוק של רוני מיילי)
היו זמנים: רוני ופנינה | צילום: מתוך הפייסבוק של רוני מיילי

>>מה קורה עכשיו בבית האח הגודל? צפו בשידור החי