נותרו רק עוד שתי הדחות עד הגמר הגדול, והמתח מתחיל להיות מורגש. לראשונה העונה, אבי העמיד את חברתו הטובה, דורין, והוא כרגיל, נותר מחוץ לרשימת ההדחה. חמישה דיירים מועמדים השבוע להדחה: איתי, דור, דורין, טהוניה ולאון. הערב נחשפה הרשימה המלאה: מי העמיד את מי להדחה? הקווים עדיין פתוחים! הצביעו לדייר האהוב עליכם

מי העמיד את איתי להדחה? (צילום: mako)
מי העמיד את איתי להדחה? | צילום: mako

למרות שהוא מאוד פגוע מטהוניה, איתי ממשיך להצהיר: "הבטחתי לה שלא אשאיר אותה לבד". בכל זאת, ההצהרות הרומנטיות האלה לא עושות רושם על לאון, שחושב שאיתי מרוכז מדי בטהוניה ועל אבי, שמסביר שאיתי "בחור נחמד, אבל הוא לא מהגרעין הקשה".

רוצים להציל את איתי? שלחו את הספרה 1 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

מי העמיד את דור להדחה? (צילום: mako)
מי העמיד את דור להדחה? | צילום: mako

הוכחה טובה לזה שחיוך מושלם זה לא הכל בחיים היא דור, שלמרות זאת לבנה מחליטה להעמיד אותו להדחה, לאחר שהיא מרגישה שהשניים התרחקו בתקופה האחרונה. אין לה מה להרגיש אשמה, כי דור הרגיש בדיוק אותו הדבר. ירדן מסבירה בפשטות שדור הכי פחות יחסר לה מכולם, ואילו טהוניה הנחרצת מחזירה לדור ומעמידה אותו להדחה אחרי שהאשים אותה בצביעות ובצעקנות.

רוצים להציל את דור? שלחו את הספרה 2 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

מי העמיד את דורין להדחה? (צילום: mako)
מי העמיד את דורין להדחה? | צילום: mako

הבחירה של איתי בדורין באה על רקע הומינטרי, "אני חושב שיעשה לה טוב להיות בחיק המשפחה. אבי לעומתו, העדיף במפתיע לשמור את ירדן על פני דורין, למרות שירדן חדשה. ירדן ממשיכה להיות בסדר עם כולם ומסבירה ש"אני יותר קרובה ללבנה, טהוניה ולאון". ככה זה.

רוצים להציל את דורין? שלחו את הספרה 3 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

מי העמיד את טהוניה להדחה? (צילום: mako)
מי העמיד את טהוניה להדחה? | צילום: mako

מושכת האש הקבועה, טהוניה, זוכה אף היא לשלוש קולות, אף אחד מהם לא הפתעה גדולה: לאון מסביר: "קשה לי להיות לידה. יש לה גישה מכוערת". דור חברו הטוב קצת יותר עדין ממנו, ואומר שהוא "פחות מתחבר למכלול". ואילו דורין מצהירה שוב ש"את כל הסיבות בעולם כבר נתתי", ונותנת את קולה שוב ליריבתה מזה 100 ימים.

רוצים להציל את טהוניה? שלחו את הספרה 4 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

מי העמיד את לאון להדחה? (צילום: mako)
מי העמיד את לאון להדחה? | צילום: mako

היש מישהו יותר שנוי במחלוקת מלאון? טוב, טהוניה, אבל עדיין. מצד אחד, אבי ודור רואים בו חבר נפש, מצד שני, לבנה אומרת ש"מהשבוע הראשון היה לי פנצ'ר אתו" ומצביעה נגדו. טהוניה משכפלת את הסיבה שבגללה העמידה את דור להדחה, ואומרת, "הוא קרא לי צבועה וצעקנית".

רוצים להציל את לאון? שלחו את הספרה 5 למספר 2020 או הצביעו באמצעות אפליקציית makoTV

*עלות כל הצבעה 1 ₪  *בכפוף לתקנון

רוצים לשאול את המודח הטרי שאלה? לחצו כאן