לבנה זוהרים, שרק בשבוע שעבר הגיעה למקום השני באח הגדול 5, התארחה בתכנית הבוקר של קשת וסיפקה הצצה לאופן בו היא מעבירה את הימים הראשונים מחוץ לבית: "אי אפשר לתאר את זה במילים, זה משהו שאני צריכה להתרגל לחיות איתו". אתמול היא ביקרה לראשונה בחנות שלה וסיפרה כי לרגע היא הרגישה שהיא חוזרת ללבנה של לפני הכניסה לאח הגדול: "הייתי שם, נרגעתי, ראיתי סחורות, שם אני מרגישה כאילו אני בבועה משל עצמי".

"אני נהנית מלבנה זוהרים החדשה", היא מבהירה, "אני פשוט צריכה להסתגל למצב החדש", ואכן, מדובר במצב חדש. לבנה יצאה מבית האח הגדול למציאות בה היא "המיינסטרים", כפי שהגדירו אותה יואב לימור וגלית גוטמן., ובה היא מקבלת אהבה עצומה ופרגון מאנשים שמקבלים אותה בדיוק כמו שהיא. "אני לא צריכה כסף כדי להיות מאושרת", היא עונה בתגובה לשאלה האם בכל זאת קיימת איזשהי צביטה מכך שלא זכתה במקום הראשון, ומוסיפה: "האהבה הגדולה שאני מקבלת שווה לי כל סכום שבעולם".

לבנה זוהרים חוזרת הביתה (צילום: ברק פכטר)
"הרגשתי כמה הוא גאה בי" - לבנה באיחוד המרגש עם אביה | צילום: ברק פכטר

"קיוויתי שאצליח לעורר לו קצת את הפייסבוק"

כל מי שצפה באח הגדול רוצה לדעת איך היה המפגש של לבנה עם אביה ראובן, שהפך במהלך העונה לכוכב לא פחות גדול מבתו. "היה מאוד מרגש, אני לא אשכח את זה אף פעם", היא אומרת ומספרת שיכלה להבחין עד כמה אביה חיכה גם הוא למפגש הזה: "הרגשתי כמה הוא שמח, כמה שהוא גאה בי". לבנה סיפרה שמראש היא קיוותה שהשתתפותה באח הגדול תגדיל את כמות חברי הפייסבוק שלו, אך לרגע לא שיערה שזה יגיע למימדים כאלה: "אני חושבת שהוא יותר סלב ממני".