לפני כשבוע התבטא רוני מיילי באמירות קשות וגזעניות כלפי טהוניה, בעקבותיהן הוא הוזהר. אמש התפתח בבית האח הגדול ריב סוער וקשה. במהלך הריב אמר רוני מיילי ללבנה אמירות בוטות מאוד. הדברים של רוני פגעו לא רק בדיירים בבית, אלא במגזרים שלמים בציבור. בעקבות התנהגותו הבלתי הולמת הודיע הערב האח כי רוני נאלץ לעזוב את הבית.

"אין לי שום דבר נגד הומואים - הספר שלי הומו"

כתבנו זוהר ישראל פגש את רוני ברגע היציאה מהבית, ובראיון ראשון ובלעדי ל-mako ניסה רוני להסביר איך הרוחות התלהטו: "כשאני נכנס במישהו אני נכנס כמו פונטיאק בצמר גפן", סיפר מיילי והוסיף: "הגזמתי ואמרתי דברים חמורים ביותר. הן יכולות להיות הילדות שלי. אני מתבייש במה שהיה, אין לי שום דבר נגד הומואים - הספר שלי הומו".

דיירי הבית מחוייבים לחוקי האח הגדול ולקוד האתי של התכנית

האח הגדול היא תכנית שמנסה לשקף גוונים שונים ודעות שונות בחברה הישראלית, אבל לא תאפשר שיקוף של אלימות כלפי קבוצות שלמות, בנושא זה תינקט אפס סובלנות. אמירות אלה מצטרפות לאמירות קשות אחרות שאמר רוני על קבוצות אחרות בחברה הישראלית.

דיירי הבית מחוייבים לחוקי האח הגדול ולקוד האתי של התכנית. בעקבות ההתנהגות הבלתי הולמת שעברה על חוקי האח הגדול ועל כללי האתיקה של התכנית, ולאחר שהוזהר, נאלץ רוני מיילי לעזוב את הבית. אחרי ההודעה חזר רוני לבית, נפרד מהדיירים והתנצל בפני לבנה, שקיבלה את התנצלותו.

כיצד מגיבים הדיירים להודעה הדרמטית? עדכונים מהבית מסביב לשעון