רגע לפני הגמר הגדול, שבסופו נגלה מי יהיה המנצח הגדול, ביקשנו מכם לדרג את הרגעים שעשו לכם את העונה, וללא ספק היו לא מעט כאלו. מבין אלפי הגולשים שהצביעו והשפיעו התוצאות היו צמודות ממש עד לרגע סגירת המצעד - קבלו את הרגעים הרומנטיים של העונה, שעשו גם לגם הצופים בבית פרפרים בבטן.

מקום 1 - הנשיקה הראשונה של לאון ופאולינה: חשמל באוויר במסיבת הבריכה

לאון ופאולינה היו במשך תקופה לא מבוטלת הזוג הרשמי של הבית, ומה שהתחיל במשימה זוגית בה נדרשו לשחק זוג אחים, התפתח לרומן לא אפלטוני בכלל. אחרי גישושים רבים והרבה נשיקות על הלחי, במסיבת הבריכה זה סופסוף קרה, והצמד סיפק לנו נשיקה לוהטת במיוחד. השניים נאלצו להיפרד אחרי 44 יום בלבד, בסצנה קורעת לב (אבל זה כבר במצעד אחר), ומאז פאו ממתינה ללאון בחוץ ותומכת בו כל הדרך אל הגמר. מה יקרה ביום שאחרי? רק הזמן יגיד.

לאון ופאולינה זוג (תמונת AVI: mako)
אתם קבעתם: הזוג הבלתי מעורער של הבית | תמונת AVI: mako

מקום 2 - הנשיקה הראשונה והאחרונה של אור ודור: רגע לפני שהודחה זה סופסוף קרה

קולות בודדים הפרידו בין המקום הראשון לשני, ובדיוק כמו הסדר הכרונולוגי בה התחילה האהבה - אור ודור כבשו בסערה את המקום השני. עוד בטרם נכנסה לבית, דור התאהב בדור ורק חיכה לרגע שיוכל לממש את אהבתו כלפיה, והיא לא נענתה לחיזוריו כל-כך מהר. אחרי שלושה שבועות שסיפקו לנו רגעים צמודים (מאוד), השניים סופסוף התנשקו ממש שעות ספורות לפני שהודחה מהבית. בבית היא אולי היססה להראות גילוי אהבה במופגן, אך מאז שיצאה אור מקפידה לקדם את המועמד האהוב עליה בכל מקום.

מצעד הרגעים הרומנטיים (תמונת AVI: mako)
הנשיקה שהלכה לאיבוד | תמונת AVI: mako

מקום 3 - טהוניה ואיתי בשיחה לילית: האם הידידות הפכה לאהבה?

אם יש זוג מפוספס בבית, אז ללא ספק מדובר בטהוניה ואיתי, שבמשך כל העונה סיפקו לנו רגעים של "כמעט". רגע אחד שגרם לכולנו להחסיר פעימה ולהחזיק אצבעות, היה באחד הלילות כאשר לבנה נכנסה לתפקיד השדכנית של הבית. מאז איתי הספיק להצהיר על רגשותיו כלפיה במשימת בית המשפט, ולחטוף בראש על כך שהכל נבע מ"שיקולים אסטרטגיים". מה שבטוח שגם אתם בבית הרגשתם שהיו ניצוצות באוויר.

איתי וטהוניה מתקרבים (תמונת AVI: mako)
האהבה שלא התממשה | תמונת AVI: mako

מקום 4 - בני מזמין את שלי לדייט: עונת החיזור נפתחת

לבה של ד"ר שלי ורוד, הסקסולוגית של הבית, עמד באמצע קרב איתנים בין דני ובני שניסו לכבוש את ליבה. כחלק מהטקטיקה, החליט בני להיות הראשון לעשות מהלך, והזמין את שלי לדייט חלומי. דני אולי חשב שמדובר בבדיחה אינפנטילית, אבל אתם קבעתם שזה היה אחד הרגעים הכי רומנטיים בבית. אבשלב ההוא בני עוד לא ידע שלשלי בכלל מחכה בן זוג מחוץ לבית, אבל זה לא הפריע לו להצהיר על האהבה אליה בכל רגע ורגע. פייר, היא קצת נעלבה כשהוא לא חיכה לה כשהודחה.

הנשיקה הראשונה של בני ושלי (תמונת AVI: mako)
בני לא שמע על יהב | תמונת AVI: mako

מקום 5 - הדיירים יוצאים לספיד-דייט: רומנטיקה באוויר לכבוד חג האהבה

במהלך השהות בבית האח הגדול הדיירים זקוקים מדי פעם לחיבוק, למילה טובה ובעיקר מתגעגעים לאהובים שהשאירו מאחור. לכבוד חג האהבה העברי, האח הגדול החליט לפנק את הדיירים בערב ספייד-דייט מושקע, במהלכו הוגשו להם קינוחים של השף אביב משה. אמנם זה לא היה בליינדייט של ממש וגם לא זכינו לנשיקות מלאות תשוקה, אבל הדיירים הצליחו להחזיר אותנו לתמימות שבאהבה.

 

הדיירים יוצאים לדייט (תמונת AVI: mako)
הדיירים יוצאים לערב ספיד דייט | תמונת AVI: mako

הלבבות לא הפסיקו לרחף באוויר במהלך העונה, וכדי שלא נשכח אף רגע רומנטי שכזה, קיבצנו עבורכם קליפ עם כל רגעי הרומנטיקה הכי אחי. וכמו שאומרים: מי אוהב אותם יותר מהאח הגדול?

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

מסוף השבוע ועד לגמר הגדול השידור החי פתוח בחינם לכולם, בערוץ 20 ובאפליקציית makoTV