"קשה בלעדיה, אנחנו רגילים לראות אותה 24 שעות ביממה, היא חסרה לנו המון", אומרת אחותה של טהוניה, שהגיעה לבית האח הגדול כדי להשתתף בהעמדה המיוחדת להדחה. אבבה מספרת שהמשפחה גאה בטהוניה, אבל מודה שהדמות שכולנו מכירים על המסך שונה מאד מהאחות שהיא מכירה: "היא קצת בלחץ, והיא לא מתנהגת כמו שהיא מתנהגת בחוץ. בבית היא אדם אחר לגמרי; שקטה, נעימה, חייכנית. אפשר לדבר איתה".

כשהיא מנסה להסביר מה גורם לפער בין טהוניה שהיא מכירה לזו שנמצאת בתוך  הבית,  היא אומרת: "המקום הזה זה סיר לחץ. בתחילת התכנית היא קיבלה מכה, מהדברים שנאמרו על ידי משפחת מיילי, והיא מתגוננת. זה בסדר, היא בן אדם". גם לאמא של טהוניה, שכמעט ולא מדברת עברית, חשוב להגיב בנושא, והיא אומרת: "כששמעתי את המיילים מדברים אליה – בכיתי. לראות שככה הוא מדבר לילדה שלי? אין לו לב".  

בנוגע לשלל ההתפרצויות שהתרחשו אחרי צאתם של המיילים, אומרת אבבה: "האגרסיביות באה ממקום של התגוננות, אבל מאז שהם יצאו דווקא כן רואים שינוי. זאת יותר טהוניה האמיתית".

"נשיקה בבית? אני אפרגן, ההורים פחות"

הגורם הבולט ביותר לשינוי שאולי חל אצל טהוניה הוא כנראה כניסתו של הדייר איתי וולך אל הבית. מאז כניסתו הוא מחזר אחרי טהוניה במרץ ונראה שהוא גם מצליח לרכך את האישה הקשוחה של הבית, והמשפחה צופה בהם דרך המסך ומרוצה ממה שהיא רואה: "איתי מקסים, אני מאוהבת בו!", מכריזה אחותה של טהוניה, "הוא בן אדם חכם, נבון, שמבין אותה. זוגיות בחוץ? הלוואי!". גם אמא של טהוניה מרוצה מאיתי ומאשרת את מערכת היחסים עם בתה, אבל נשיקה בבית - זה כבר עניין אחר לגמרי.  אחותה של טהוניה מודה שהיא תפרגן לחלוטין, אבל מסבירה שלהורים זה כנראה יהיה קשה יותר.

על הבחור אותו הזכירה טהוניה לא  פעם בבית אין להם פרטים למסור, ואחות של טהוניה מודה שטרם פגשה בו, אבל סומכת על אחותה: "אם טהוניה אומרת – היא יודעת על מה היא מדברת. אני מקווה שהיא תזרום עם מה שקורה עכשיו".

אבבה, באופן טבעי, לא מהססת כשהיא אומרת שהמיליון צריך ללכת לטהוניה: "היא בן אדם אמיתי. היא נכנסה כמו שהיא ואמרה- 'קבלו אותי'. מגיע לה", אבל דווקא אמא של טהוניה מודה שזה לא באמת משנה: "כשהיא שמחה גם אנחנו שמחים. כסף בא והולך, העיקר הבריאות. לא צריך מיליון, העיקר שתחזור בשלום".

>> מה קורה עכשיו בבית? צפו בשידור החי