דיאנה דיין, המוכרת לנו היום בתור דידי לוזון מהאח הגדול, נולדה בטקסס ולפני כחצי שנה, בגיל 27, החליטה ללכת בעקבות הלב ולעלות לארץ ביחד עם בעלה הישראלי. העובדה שהיא עולה חדשה (מאוד) לא מפריעה לה לרצות לכבוש את הבית הכי מפורסם במדינה, להיפך - היא רואה בכך הזדמנות לפרוץ דרך.

למה את בעצם נכנסת לבית? ככה את חושבת שזה יעזור לך להחליק יותר טוב לחברה הישראלית?
"אין ספק, אני כבר מרגישה כאילו יש לי משפחה וחבר'ה, אבל עדיין אני מרגישה שמשהו חסר לי", ניסתה דידי להסביר, אך מיד הדגישה עד כמה היא ציונית, "אני מרגישה שאני שייכת לישראל, זה הבית שלי".

ומה לגבי מכשול השפה? דידי לא חוששת שמישהו לא יבין אותה: "אני לא חושבת שהקושי בעברית יפריע לי, כי אני מנסה להיות הכי דידי שיש, ואם לא יבינו אותי אני אנסה באנגלית".

דידי היא כאמור לא הראשונה שמנסה לגנג'ל בין עברית לאנגלית בבית האח הגדול, ליהיא גרינר הרי הצליחה להגיע ככה עד המקום השני ולמנף בעקבות התכנית קריירה שלמה. דידי לעומת זאת, לא רואה בה מודל לחיקוי, ועל אף הדימיון היא ממש לא רוצה שתשוו ביניהן: "שמעתי הרבה עליה. כולם שאולים אותי אם אני ליהיא גרינר הבאה, ואני חייבת להגיד לכולם - היא ליהיא ואני דידי".

תמונות ילדות של דידי לוזון (צילום: תומר ושחר צלמים)
דידי והבעל: "אני אתגעגע אליו" | צילום: תומר ושחר צלמים

"לא אוהבת את הצעקות של טהוניה"

השבוע התבקשה דידי לראשונה למסור את שמות הדיירים שהיא רוצה להכניס לרשימת ההדחה, והראשונה אותה בחרה להעמיד היא דווקא לבנה. זאת למרות שלפני הכניסה לבית, סימנה אותה כפונציאל למישהי שיהיה להן חיבור מהיר: "אני לא אוהבת לשפוט מהצד, אבל נראה לי שאתחבר ללבנה ולענת", סיפרה, "אולי גם ביז'ו, כי יש לו סטייל כזה".

ההעמדה הלא מפתיעה הייתה הבחירה בטהוניה - אתמול הסבירה דידי את ההחלטה בעקבות ההתנהלות בבית מאז שנכנסה, אך נראה שכבר לפני היא הרגישה שלא יהיה ביניהן קליק חיובי: "אני לא אוהבת את הצעקות שלה, אני חייכנית כזאת", אמרה ומיד סייגה את הדברים, "בוא נראה מה יהיה, אי אפשר לדעת, אולי היא תהיה החברה הכי טובה שיש ואולי לא".

לאון ודידי בבריכה (תמונת AVI: mako)
"אל תשוו אותי לליהיא" | תמונת AVI: mako

דידי כאמור הולכת להתנתק מבעלה לתקופה ארוכה (אם יאיר לה המזל), והוא לא היחיד שהיא תתגעגע אליו: "הכי אני אתגעגע לבעלי וגם לכלבים שלי, זה יהיה באותה הרמה. אבל גם למשפחה שלי", מתארת דידי וזורקת לאוויר געגוע נוסטלגי שכנראה תתמודד איתו לנצח: "בעיקר אתגעגע לשפה שלי".

רוצים להכיר את דידי מקרוב? כל הפרטים על הדיירית הכי תוססת