מחר זה יקרה: רק אחד או אחת מהדיירים יצאו מהבית כמנצח הגדול של העונה, רגע לפני ביקשנו מכם לדרג את הרגעים שעשו לכם את העונה, וללא ספק היו לא מעט כאלו. אלפי גולשים הצביעו ודירגו את הקטעים שקרעו אתכם מצחוק, וגרמו לכם להחזיק את הבטן חזק. קבלו את מצעד הצחוקים הכי אחי.

מקום 1 - דורין מתמודדת עם הקופסאות: משימת הפקחים

במסגרת משימת הפקחים, התבקשה דורין לחפש מפתחות שהאח הגדול "איבד" בתוך קופסאות חשודות, שהונחו בחדר האח הגדול. על דורין נאסר לשאול שאלות באשר לתכולת הקופסאות, והדבר היחיד שהאח "רמז" לה היה כי מדובר ב"רוטב של גפליטע פיש עם תולעים. מתות". דורין נחרדה, הכניסה את הידיים למרקם המוזר ולא הפסיקה לצרוח בקולי קולות, בסופו של דבר הייתה זאת לבנה שחטפה בחילה ויצאה מהחדר, והותירה מאחור את דורין כשהיא התפוצצה מצחוק. אתם דירגתם וקבעתם שזה הרגע שהכי הצחיק אתכם במהלך העונה.

מצעד הקטעים הקורעים מצחוק (תמונת AVI: mako)
רוטב של גפילטע פיש עוד לא הרג אף אחד... | תמונת AVI: mako

מקום 2 - לאון הופך למתעמלת: משימת האולימפיאדה

 אחת המשימות הכי משעשעות שהיו לנו העונה הייתה "משחקי האח הגדול", במסגרתה האח הגדול לא פסח על אף דייר וכולם התבקשו להתהדר בתלבושות עתירות פייטים, מנצנצות ומגוחכות במיוחד. מי שהלך עם התלבושת הזוהרת הכי רחוק היה לאון, שנכנס עד הסוף לתפקיד המתעמלת - ביחד עם צמד הקוקיות המנצח על ראשו והסרט הענוג שהחזיק בידו הביא למשלחת את הזהב, והעניק לנו רגע קורע מצחוק.

לאון בהתעמלות אומנתית (תמונת AVI: mako)
הפספוס של המכביה | תמונת AVI: mako

מקום 3 - מוטי אוכל שניצל במקלחת: הזהות הבדויה של מוטי

כמו בכל עונה, כשמגיעים למחצית הדרך נכנסים לבית האח הגדול דיירים חדשים, וגם הפעם הם נאלצו לשמור על משימה סודית - כזכור העונה הייתה זאת אחת המשימות הגדולות בתולדות התכנית, כאשר חמשת הדיירים החדשים נדרשו לשמור על זהות פיקטיבית, כדיירי הבית השני (הבית שכאמור לא היה). מוטי נאלץ לגלם דמות של טבעוני המטיף נגד התעללות בבעלי חיים, וכחלק מהעניין נאלץ לשמור על תפריט נטול בשר, חלב, ביצים וכדומה. לאחר שריח השניצלים ריחף בחלל הבית, מוטי לא עמד בפיתוי והגניב שניצלים למקלחת - שם אכל אותם בתאווה עצומה.

מוטי אוכל בשר בשירותים (תמונת AVI: mako)
מטהר אוויר: התיבול המושלם לשניצל | תמונת AVI: mako

מקום 4 -מופע החיקויים של גילי: מאהוד ברק ועד צביקה פיק

אם יש משהו שאי אפשר לקחת מגילי מיילי הוא כישרון המשחק שלו והיכולת לחקות את כל העולם. באחד הבקרים הוא העניק לנו מונולוג בלתי נשכח עם כל התותחים הכבדים - מראש הממשלה ועד הדיירים עצמם. ואם למישהו היה ספק, גם צביקה פיק ושלמה ארצי (החיקוי שהכי מזוהה עימו) קיבלו מקום של כבוד במסכת החיקויים.

גילי עושה חיקויים (תמונת AVI: mako)
גילי לבד עם המצלמה: מופע בידור של איש אחד | תמונת AVI: mako

מקום 5 - לבנה בטוחה שהיא מדברת עם הנשיא: חוגגים 90 לפרס (לא בדיוק אבל בערך)

ובהמשך למקום הרביעי - האח הגדול החליט לנצל את כישרון החיקוי של גילי ולעבוד על דיירי הבית, ובעיקר על לבנה. לבנה התבקשה להיכנס לחדר הגדול, שם חיכה לה מכשיר טלפון ומעברו של הקו נשמע קול מוכר, שכל ילד במדינה יזהה מיד. לבנה הייתה בטוחה שהיא משוחחת עם נשיא המדינה, ובירכה אותו לכבוד חגיגות ה-90 להולדתו, אך במשך כל הזמן היה זה גילי מיילי, על הנדנדה בחצר, שהצליח לעבוד עליה בחיקוי מדוייק של הנשיא. העיקר שיהיה מזל טוב.

 

לבנה מדברת עם שמעון פרס (תמונת AVI: mako)
הלו? זה פרס? | תמונת AVI: mako

לא מעט צחוקים וקטעים שהפילו אותנו מצחוק היו העונה, וכדי שלא נשכח אף רגע שכזה, קיבצנו עבורכם קליפ עם כל הרגעים המצחיקים הכי אחי. וכמו שאומרים: צוחק מי שצוחק אחרון.

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

לכבוד הגמר הגדול: השידור החי פתוח בחינם לכולם, בערוץ 20 ובאפליקציית makoTV