לאורן מיילי, המכונה גם "אורן הקטן", יש חיבור מיוחד לאביו רוני. בין השניים נוצר קשר טלפתי עוד כשאורן היה קטן, קשר מיוחד שהוביל למסע הופעות בינלאומי בשנות ה-80. "אבא שלי הוא המדיום", מספר הבוקר אורן לגלית ויואב, "כל דבר שהוא מסתכל עליו, כל דבר שהוא חושב עליו, כל דבר שהוא נוגע בו, אני יודע מזה. אני חש אותו די הרבה בבית, אם הוא רוצה לשדר לי משהו מהבית, אני יודע מזה".

_OBJ

מצבו של רוני מעניין במיוחד את דיירי הבית, וכמובן גם את הגולשים, מכיוון שהמשימה הסודית הראשונה לעונה תלויה בו ובבנו גילי. כאשר נכנסו האב והבן לבית האח, התחזו 16 הדיירים לזוגות. אם רוני וגילי יאמינו לשקר הגדול, יזכו הדיירים במשימה הסודית.

"אבא משדר לי בטלפתיה"

גלית שבילתה רק 24 שעות בבית האח הגדול ומבינה מקרוב את התחושה, תהתה לגבי מצבו הנפשי של רוני בבית האח הגדול, ואורן הרגיע: "כרגע הוא בסדר. הוא מסתדר מצוין, הוא לא זקוק לשום עזרה. אפילו ראיתי אותו מנקה את הבית מקודם". "אתה יכול לשדר לו מה חושבים עליו בחוץ?", שאל יואב ואורן השיב: "אני לא משדר לו, הוא משדר לי".

"בעניין של ביטחון עצמי, נראה כאילו יש שם ביטחון יתר לאבא שלך ולאחיך", ציינה גלית. "תמיד", השיב אורן והוסיף: "תמיד היה להם ותמיד יהיה להם. אבא שלי הוא חיית במה, והוא משדר, לפי מה שאני רואה, הוא משדר איום להרבה אנשים בבית. אני לא רואה את זה כאיום, אני רואה את זה כרוני מיילי, זה רוני מיילי אין מה לעשות". לסיום, שאלה גלית כמה רחוק רוני וגילי יגיעו, "לפי דעתי הם יגיעו לחמישייה האחרונה" הבטיח אורן.

עדכונים חיים מסביב לשעון מבית האח הגדול

הערב: האם רוני וגילי מתחילים לחשוד? "האח הגדול", 21:00