למעלה מחודשיים דורין מנותקת מהמשפחה, מהילדים ובעיקר מהעסק שטיפחה במו ידיה. מדי יום היא מתחננת ומחכה שהאח גדול יעביר לה אות כלשהו מאהוביה. השבוע במסגרת משימת ה"אחפליקציה", החליט האח הגדול להעניק לחלק מהדיירים את האפשרות לקבל חיזוקים מהבית - ודורין זכתה סופסוף לשמוע את קולו של בעלה האהוב, ליאור סגול.

דורין מקבלת מסר מהבית (תמונת AVI: mako)
סופסוף מקבלת את המסר שכל-כך ציפתה לו | תמונת AVI: mako

"אוהבים אותך וגאים בך, בדרך שלך, לאן שהגעת מתוקה", פתח ליאור את המכתב ודורין פרצה בבכי, "הילדים רואים אותך וגאים בך בדרך שאת עוברת. תזכרי שהמטרה היא בסוף כמו שאת יודעת להילחם כל הזמן. תצליחי ותמשיכי קדימה".

"ליאור אוהב אותך, רוצה להיות רק איתך"

למרות שדורין כבר זכתה לסימן מבעלה, כאשר שלח לה מסוק שריחף מעל הבית, זאת למעשה הייתה הפעם הראשונה שהיא זכתה לשמוע את קולו. ליאור ניצל את הבמה כדי להקדיש לה את השיר שהיא מקפידה לזמזם ברחבי הבית: "ליאור אוהב אותך, רוצה להיות רק איתך".

בראיון שהעניק ליאור לאתר, רגע אחרי שהקליט את המסר, סיפר על ההתלבטות שהייתה לו לגבי המידע שרצה להעביר לדורין: "אי אפשר להעביר מידע על מה שקורה בחוץ ואי אפשר לתאר לה איך הילדים גדלו, לכן סיפרתי לה שאנחנו אוהבים אותה ושהילדים גאים בה ומעריצים אותה, ונהנים לראות על המסך. אנחנו מאחוריה, תומכים בה".

דורין בסלון (תמונת AVI: mako)
"גאים בדרך שאת עוברת" | תמונת AVI: mako

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

המסר המלא והתגובה של דורין: הערב בשידור, 21:00