דקות ספורות לאחר היציאה הדרמטית מבית האח הגדול פגש כתבנו זוהר ישראל את רוני מיילי, שבעקבות ביטויים קשים שנאמרו על ידו כלפי טהוניה ולבנה, החליט אתמול האח הגדול להוציאו מהבית.

"אני לא מאוכזב", שיתף רוני, "אבל מרגיש שלא התאמתי למערכת. פגעתי בילדות שיכולות להיות הילדות שלי, אני יודע שלא הייתי צריך לעשות את זה". כשנשאל למה לא הפסיק אחרי האזהרה הראשונה של האח הגדול, השיב: "כשרוני מיילי נכנס במישהו, הוא נכנס בצורה קשה. הגזמתי. האח הגדול הראה לי איך זה נראה - חמור ביותר".

רוני מודח מבית האח הגדול (תמונת AVI: mako)
הריב הגדול שהוביל ליציאתו של רוני | תמונת AVI: mako

מיילי המשיך וסיפר כיצד התפתח הריב עם טהוניה, ולאחר מכן הריב עם לבנה, אבל בסופו של דבר אמר שהבין שטעה. "אחרי שהאח הגדול הראה לי את הסרטון פניי נפלו. זה לא מגיע לה עד כדי כך. אני בעד שכל אדם לפי רצונו יחייה, הספר שלי הוא הומו, אין לי בעיה בכלל. יצאתי מחדר האח ואמרתי לדיירים 'הוחלט שאני הולך, ואני רוצה בהזדמנות זו לבקש סליחה מלבנה - זה לא הגיע לך, אני מתנצל ואני מבקש שתגידי אם את מקבלת את ההתנצלות שלי'. והיא קיבלה".

רוני ואבי בארוחת ערב (תמונת AVI: mako)
רוני בזמנים קלילים יותר | תמונת AVI: mako

רוני מסכם את הפרידה מדיירי הבית: "ביקשתי מכולם לשמור על סגנון איכותי ולא להגיע למילים שלא צריך, במיוחד מגילי ביקשתי לשמור על איפוק. אני מתבייש במה שהיה וזה לא בסדר".

אתם קבעתם - טהוניה ניצלה מהדחה

איך הרגישו ההורים של לבנה כשראו את הריב בינה לבין רוני?

כל העדכונים מהבית