במהלך ממשימת בית האח הגבוה לצדק, הוגש נגד לאון כתב אישום חמור במיוחד כי הוא שוביניסט, יהיר, שחצן. כדי לבסס את טענותיה, הקרינה התביעה בפני הדיירים קטעים מתוך האירועים שהתרחשו בבית, אשר שימשו כראיות.

אחד הקטעים שהוקרנו הציג את לאון כאשר הוא "שולח" את טהוניה לעבוד במטבח: "שלחת אותה שוב ושוב לשטוף כלים, קברת אותה במטבח", אמרה התביעה ולאון בתגובה התנצל: "זה באמת לא מכובד".

ההתנצלות של לאון לא הספיקה לטהוניה, שלא התאפקה והפריעה למהלך התקין של בית המשפט: "אני מבזה את בית המשפט ולא איכפת לי. לאון אתה חצוף ומה שיש לי לומר לך יחצה בחוץ", אמרה ויצאה בזעם מהאולם.

"מה את מבלבלת את המוח? תתקדמי!"

גם לאחר שהסתיים הדיון בבית המשפט, הרוחות המשיכו לסעור בבית - דור לא הבין מדוע טהוניה ממשיכה להתעצבן, על אף שלאון הספיק לבקש סליחה: "לאון לא אמר שזאת טעות, נכון? אז מה את מבלבלת את המוח וצועקת?".

טהוניה בתגובה הרימה את קולה והסבירה כי לטענתה החרטה לא פותרת אף אחד: "אתם אומרים שהוא בא והודה באשמה, ואמר אני מתנצל. אבל אתם לא רואים את השוביניזם שהיה במהלך כל העונה".  ודור השיב לה באותו הטון: "כפרה עליך טהוניה, תשמעי מה את מדברת. יאללה תתקדמי!". "כולם פה כלומניקים!" הטיחה טהוניה ויצאה בזעם לחצר.

טהוניה קוראת ללאון שוביניסט (תמונת AVI: mako)
"באמת לא מכובד איך שהתנהגתי" | תמונת AVI: mako

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

>>>האם לאון אשם או זכאי? רק אתם תכריעו!