במשך 115 יום, הדיירים חיו ביחד תחת אותה קורת גג, ועברו חוויות משותפות שילכו איתם לכל החיים. יומיים בלבד לאחר שהסתיימה העונה, הם נפגשו לאיחוד מרגש בתוך הבית במסגרת התכנית "חוזרים הביתה", שתשודר הערב ב-21:00. במפגש העלו זכרונות, התרפקו על הרגעים שחוו יחד וגם פתחו מחדש את המשקעים שצברו.

אל השיחה המסורתית עם ארז ואסי הגיעו כל הדיירים, למעט רוני וגילי מיילי, שקיבלו הזדמנות להביא את הצד שלהם בשיחה מצומצמת עם אסי וארז בלבד. רוני, שתחילה ביקש להתנצל על התנהגותו בבית, לא היסס להטיח בפני ארז את כל מה שאגר בבטן: "אתה בתור מנחה התכנית, אסור לך לומר שאתה מקדיש את הנצחון של טהוניה לרוני מיילי. הוציאו אותי משיווי משקל בבית", טען רוני בכעס. "אתה הקורבן?", הטיח בו ארז, "אתה רמסת פה אנשים אחד אחד, הכנסת וסובבת, ועד שהם לא פרפרו על הרצפה אתה לא הרפת. אתה איש חזק ודורסני. השיטה שלך הייתה לקחת נקודת תורפה של בנאדם ולרמוס אותו".

טהוניה רובל התארחה בתכנית "הבוקר של קשת" וצפתה ברגע העימות המדובר בדמעות שחנקו את גרונה: "בגלל רוני מיילי חזרתי למצב התגוננות", משחזרת טהוניה, "קשה לי קצת לצפות בזה, באתי לבית במטרה להראות משהו אחר. תמיד אומרים על העדה שלנו שהיא עדה נורא שקטה ומתנצלת, אומרים שזה הטבע שלנו, שזה בגנים. באתי להראות צד אחר -  אפשר לקום ולהתקדם. לא משנה אם אתה שחור, לא משנה איזה צבע אתה, גזע, מין".

>>>ראיון חושפני וחגיגי עם טהוניה יעלה במגזין החג של mako

"חוזרים הביתה", הערב ב-21:00: הדיירים חוזרים לבית למפגש ראשון מאז סיום העונה