אתם הצבעתם וקבעתם שאבי לוי יודח הערב מהבית במקום השישי, אחרי 108 ימים. עבור אבי הייתה זו הפעם הראשונה שעמד להדחה, אותה לא שרד. מי שכן שרד ואף עשה מיני-היסטוריה כדייר החדש הראשון שנכנס לחמישיית הגמר הוא הדייר איתי וולך. "מברוק, איתי", אמר לו אבי עם רגע ההכרזה וחיבק אותו לרגל הכניסה. איתי, מצידו, התנצל בפני אבי, אך אבי הרגיע אותו ונפרד מכולם בחיבוק. "אני הולך למיכלי", הוא אמר לדיירים, שמצידם צעקו לו: "אבי, תודה!"

בשיחה עם אסי וארז נשאל אבי על הקונפליקט שחווה כשהעדיף את ירדן על פני דורין הוותיקה. "אני לא מתערב לילדים שלי אף פעם אבל אמרתי לירדן שאני מאחל לילדים שלי כלה כזאת. עם דורין, המשימה הראשונה הייתה שאני אבא שלה אבל זה רק משחק", ניסה אבי להסביר. גם עם טהוניה היה לאבי חיבור מיוחד: "לי יש בבר בילדות ולה יש מיכל בילדות, אמרתי לה בואי תלמדי. והיא גם מבשלת, טוב כמעט כמו אשתי מיכלי".

אבי וירדן
אבי וירדן מודחים מהבית | תמונת AVI: mako

ירדן היא המודחת ה-14

כמה דקות לפני אבי, הודחה מהבית, במקום השביעי ואחרי 42 ימים, הדיירת ירדן עוז. ירדן נכנסה לבית כדיירת חדשה באמצע העונה, והגיע הכי קרוב שאפשר לגמר הגדול. בימים האחרונים נוצר מתח רב בין ירדן לבין לאון, לאחר שירדן בחרה להעניק חסינות מהדחה ללבנה, אך לפני צאתה השניים התחבקו. מחוץ לבית הקהל קרא בשמה של ירדן הנרגשת, שאמרה לאסי: "כיף להיות בחוץ". 

>> מה קורה עכשיו בבית? צפו בשידור החי

>> וגם: ירדן בראיון הדחה ראשון עם זוהר ישראל