מירי חן היא האחת הדיירות הבולטות העונה בבית האח הגדול, והבוקר בתה ניצן ואחיה דודו, התארחו בתכנית ה'בוקר של דנה' וסיפרו איך המרגש להתבונן בה מהצד: "אני מאוד גאה בה על מה שהיא עושה", הודתה ניצן שצופה לאמה עתיד מזהיר: "היא תגיע למקום הראשון", הכריזה ואחיה של מירי קבע: "לפחות עד חמישיית הגמר".

כבר לפני שנכנסה לבית האח, הצהירה מירי שאין לה בעיה להיות בקשר זוגי עם גברים צעירים ממנה: "גברים מבוגרים חוששים להתקרב אלי, גברים צעירים עושים לי את זה", סיפרה מירי, ומאז צופי התכנית דרוכים לראות מתי יתפתח רומן בינה ובין אחד מהדיירים הצעירים בבית.

"מירי לא באה לחפש זוגיות בבית"

"ידעת שזה יקרה, הדביקו לאמא שלי סטיגמה של קוגרית, אין לי בעיה עם זה אבל זה פשוט לא נכון", מסבירה הבת ניצן, "לאמא שלי אין פונקציה של גיל, היא יכולה להתחבר למישהו צעיר וגם למישהו בן 200, זה הכל עניין של כימיה". "היא צעירה בנפש, הוסיף האח דודו, "אז נכון שיש לה ידידים צעירים, אבל זה לא אומר כלום וזה לא עושה אותה קוגרית".

"אם אמא תמצא מישהו בן 35 שטוב לה איתו אנחנו נתמוך בה, אותו דבר לגבי גבר בן 65", הסבירה הבית ניצן. ודנה מיד שאלה: "חושבים שיהיה למירי רומן בבית?". "היא לא באה לחפש שם זוגיות", השיב דודו וניצן הוסיפה: "ולא נראה לי שיש שם מישהו בטעם שלה".

מה קורה עכשיו בבית האח הגדול? כל העדכונים מסביב לשעון