מאז תחילת העונה טהוניה הצטיירה כבחורה דעתנית שעומדת על שלה, ואם צריך היא לא מהססת להעלות את הטונים כדי שכולם ישמעו. השבוע שמנו לב שמשהו בה מתרכך, והיא לא מפסיקה לפזר חיוכים, במיוחד ליד מישהו ספציפי - איתי וולך שמקפיד לחזר אחרי טהוניה מהרגע שנכנס לבית.

גם לבנה לא נשארה אדישה לאווירה הרומנטית שתקפה את הבית, ולקראת טו באב המתקרב אלינו בצעדי ענק, החליטה לקחת על עצמה את תפקיד הקופידון. לבנה החליטה שאם איתי לא יתחיל עם טהוניה מיוזמתו, היא תגרום לזה לקרות ובאמצע שיחה לילית של טהוניה ואיתי היא נדחפה והתחילה להזיז עניינים. או כמו שאנחנו אומרים: שכחו מלבנה זוהרים, מעתה קראו לה לבנה שידוכים.

"אני כל הזמן מחייכת, והכל בגלל איתי"

"יש לך סיכוי איתה, תתקוף - תביא לה נשיקה בפה", דירבנה לבנה את זוג היונים, "תראי איזו נשמה יש לו, איזה גוף, תראי איזה עיניים. אתם מינוס ופלוס, תראי איזה יופי". טהוניה ניסתה לשחק את המשחק ובחנה את התגובות של איתי: "אני לא הטעם של איתי", אמרה במבוכה ואיתי התחכם, "ספרי לי מה הטעם שלי". "ספר לי אתה", חתמה טהוניה בפלירטוט.

ללבנה לא התאימו המשחקים ומיד החזירה אותם לנושא המרכזי: "נראה לי דווקא איתי בקטע שלך רצח, כי אתה מחזר אחריה כל הזמן", ניתחה לבנה, "זו הדרך שלך להתחיל עם בחורה, תראה איך אתה מסמיק".

איתי נהנה מהמעמד החדש ולקח קרדיט על השינוי שחל בטהוניה מאז שנכנס לבית: "שמתי לב אליה כבר מהיום הראשון", אמר והסמיק, "כשהיא איתי היא רגועה יותר". טהוניה, שכולנו מכירים כטיפוס שלא נכנע בקלות מיד הכחישה: "חי בסרט", אבל לבנה מיד זיהתה את הניצוץ בעיניה: "תראה היא כולה חיוכים", אמרה לאיתי וטהוניה הסבירה: "מהיום תראי אותי כל הזמן מחייכת, הכל בגלל איתי. הוא בדיוק מה שאני אוהבת".

אחרי כל הטיזיניג הזה, רק חיכינו שלבנה תעצור הכל ותגיד לשניים: "אז אפשר להגיד מברוק?".

איתי וטהוניה מתקרבים (תמונת AVI: mako)
איתי וטהוניה: האם מדובר בזוג הבא? | תמונת AVI: mako

איתי וטהוניה מתקרבים (תמונת AVI: mako)
איתי וטהוניה מתקרבים | תמונת AVI: mako

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

>>האם זוג נוסף מתפתח בבית? צפו באור ודור מתקרבים מתחת למים